Katarzyna Dąbrowska na planie "Na dobre i na złe"
Instagram

Katarzyna Dąbrowska odchodzi z "Na dobre i na złe"?! Jest komentarz aktorki!

Katarzyna Dąbrowska na planie "Na dobre i na złe"
Instagram

To już pewne! Jedna z głównych bohaterek "Na dobre i na złe" zniknie z serialu! Okazuje się, że z hitową produkcją żegna się Katarzyna Dąbrowska. Aktorka przez wiele lat wcielała się Wiktorię. Niestety, Consalida już wkrótce pożegna się ze szpitalem w Leśnej Górze. O tym, że aktorka odchodzi z serialu TVP media plotkowały już od kilku dni, teraz sama Katarzyna Dąbrowska opublikowała w sieci oświadczenie, w którym potwierdza doniesienia na swój temat. Dlaczego nie będzie już występować w "Na dobre i na złe"?

Katarzyna Dąbrowska żegna się z serialem

Katarzyna Dąbrowska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinfomowała swoich fanów, że już kilka miesięcy temu zakończyła pracę w "Na dobre i na złe". Dlaczego aktorka postanowiła postanowiła odejść z serialu i kiedy zobaczymy ostatni odcinek z jej udziałem?

(...) w lipcu zakończyłam naszą wieloletnią współpracę, a w październiku wyemitowane zostaną ostatnie odcinki z moim udziałem. Wiki będzie układać sobie życie na nowo i z dala od Leśnej Góry. Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie. Dostałam szansę zagrania ekscentrycznej Wiktorii Consalidy, półkrwi Hiszpanki, postaci złożonej i bardzo kolorowej. Dziękuję tu szczególnie producentowi, Panu Tadeuszowi Lampce, który angażując mnie do tej roli, pomimo ewidentnego braku hiszpańskich warunków, wykazał się nie lada wyobraźnią i odwagą- czytamu na Facebooku. 

Aktorka nie ukrywa, że będzie tęsknić za swoją serialową bohaterką i ekipą "Na dobre i na złe". Jak wyglądało pożegnanie Katarzyny Dąbrowskiej z produkcją?

Zżyłam się z Wiktorią i z całą Leśną Górą. Będę tęsknić za ekipą, za ludźmi, którzy tworzą ten serial, bo przez lata byli nie tylko współpracownikami, ale stali się także moimi przyjaciółmi. Pożegnanie było piękne, huczne i wzruszające. Pora jednak na zmiany, pora iść naprzód... Wierzę bowiem, że zmiana to rozwój. Mam nadzieję, że będziecie mnie nadal wspierać i trzymać za mnie kciuki!- napisała aktorka. 

Jak zakończy się wątek Wiki? Okazuje się lekarka wyjedzie na stałe do Hiszpanii. Żałujecie, że Katarzyna Dąbrowska zniknie z serialu? Zobaczcie cały wpis aktorki!

Zobacz także: Emilia Komarnicka wróciła na plan "Na dobre i na złe"! "Wróci z przytupem!" Znamy szczegóły

Katarzyna Dąbrowska znika z "Na dobre i na złe".

 

Serialowa Wiki wyjedzie do Hiszpanii.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Matka - kobieta, która kocha za nic... 💙 #kochamyśrody #premiera #nadobreinazłe

Post udostępniony przez Na dobre i na złe (@nadobreinazle.official)

 

Więcej na temat Na dobre i na złe
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51