Eurowizja 2018 - Michał Szpak i Marta Gałuszewska w duecie?! Marta Gałuszewska Voice Michał Szpak, Marta Gałuszewska Kim jest Marta Gałuszewska? Kim jest Marta Gałuszewska?
Eurowizja 2018 - Michał Szpak i Marta Gałuszewska w duecie?!
1/5
Eurowizja 2018 - Michał Szpak i Marta Gałuszewska w duecie?!

 

A jednak! Marta Gałuszewska weźmie udział w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2018, które odbędą się już 3 marca o godzinie 21:30 w TVP! Zwyciężczyni ostatniej edycji programu "The Voice of Poland" zaprezentuje utwór "Why don’t we go". Mówi się, że będzie to angielska wersja jej debiutanckiego singla "Nie mów mi nie", który już zdobywa szczyty list przebojów. Mówi się, że Marta ma największe szanse na zwycięstwo w preselekcjach. Dlaczego? Sprawdźcie!

 

Zobacz: TVP podała listę finalistów Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018!

 

Marta Gałuszewska pojedzie na Eurowizję 2018?

 

O udziale Marty w preselekcjach mówiło się już jakiś czas temu, ale w kontekście duetu z Michałem Szpakiem z piosenką "Don't Poison Your Heart". Gałuszewska była ponoć bardzo entuzjastycznie nastawiona do tego pomysłu, ale decyzja miała należeć do wytwórni. Ostatecznie z duetu wyszły nici, a więc wokalistka postanowiła spróbować swoich sił solowo. Z wielkim sukcesem, bowiem dostała się do finałowej dziesiątki, która powalczy o wyjazd na Eurowizję do Lizbony. I ma ogromne szanse, żeby wygrać preselekcje! 

 

Zobaczcie, dlaczego na kolejnych stronach. 

 

Zobacz: HOT! Oto piosenka, z którą Margaret chce podbić Eurowizję 2018! Posłuchaj "In My Cabana

 

2/5
Marta Gałuszewska Voice
ONS.pl

 

Marta Gałuszewska w "The Voice of Poland" udowodniła, że ma charyzmę i ogromny talent, którym zachwycili się jurorzy, a przede wszystkim publiczność. Do zwycięstwa w show doprowadził ją zaś sam... Michał Szpak, nasz reprezentant z 2016 roku! 

 

Zobacz: Zwyciężczyni "Voice of Poland" sprawiła Michałowi niesamowitą niespodziankę! Co powiedziała mu tuż po wygranej?

 

Jak wiadomo, Michał cały czas mocno wspiera Martę i wierzy w jej sukces! Na Sylwestrze TVP zaśpiewali nawet wspólnie jego nowy hit. Czy Szpak pomoże jej przy udziale w polskich preselekcjach? Czy będzie namawiał do głosowania na Martę?

 

Zobacz: Michał Szpak organizuje kolonie dla dzieci! Ile trzeba zapłacić za wakacje z gwiazdorem?

3/5
Michał Szpak, Marta Gałuszewska
East News

 

Tego nie wiadomo, ale jesteśmy pewni, że Marta będzie mogła na niego liczyć! Z pewnością juror "The Voice of Poland" przekaże jej mnóstwo cennych wskazówek na temat udziału w preselekcjach. 

 

Zobacz: Znamy kandydatów do polskich preselekcji na Eurowizji! Kto powalczy o reprezentowanie kraju w Lizbonie?

 

Kim jest Marta Gałuszewska? 

 

Marta ma 23 lata, pochodzi z Elbląga. Zanim pojawiła się w „The Voice of Poland”, wystąpiła w programie „Bitwa na głosy” w drużynie Ryszarda Rynkowskiego i  „Must be the music”. Na co dzień śpiewa w zespole Divergent. Po wygranej w „The Voice” wypuściła swój  singiel „Nie mów mi nie”, który podbija listy przebojów. Jej znakiem rozpoznawczym są oczywiście różowe włosy! 

 

Zobacz: To będzie hit! Wiemy, która nowa polska gwiazda zaprosiła Michała Szpaka do duetu!

4/5
Kim jest Marta Gałuszewska?

 

Marta ze swoim singlem walczy o wysokie miejsca na liście przebojów z... Michałem Szpakiem. Oczywiście (na razie?) Michał jest nie do pokonania! Jak będzie po polskich preselekcjach?

 

Zobacz: "Będę kibicować Marcie, ale...". Piasek komentuje zwycięstwo Marty w "The Voice of Poland". Czy jego zdaniem zasłużyła na zwycięstwo?

5/5
Kim jest Marta Gałuszewska?
Więcej na temat Eurowizja Marta Gałuszewska