Michał Szpak Michał Szpak w The Voice of Poland Najlepsze stylizacje Michała Szpaka Najlepsze stylizacje Michała Szpaka Najlepsze stylizacje Michała Szpaka
Michał Szpak
Cena za wyjazd robi wrażenie!
1/5
Michał Szpak

 

Wakacje z Michałem Szpakiem? Teraz to możliwe! W czasie tegorocznego lata będzie można wziąć udział w koloniach dla dzieci i młodzieży, na których gwiazdą będzie Michał Szpak - informuje "Fakt". Według informacji tabloidów, zorganizowane zostaną dwa dziesięciodniowe turnusy. Jeden - nad morzem, a drugi - na Mazurach. Dokładne lokalizacje jeszcze nie są znane. Wiadomo jednak, że w wyjazdach z Michałem Szpakiem będzie mogło wziąć udział aż 200 osób! 

 

Zobacz też: Michał Szpak zaśpiewał z siostrą na scenie! Razem wykonali... operowy utwór. W takim wydaniu jeszcze nie słyszeliście Michała!

 

Jakie atrakcje czekają na uczestników obozów z Michałem Szpakiem? I przede wszystkim - ile trzeba będzie zapłacić za niezapomniane wakacje z gwiazdorem? Szczegóły na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Aktywne wakacje dla każdego

2/5
Michał Szpak w The Voice of Poland
ONS

 

Uczestnicy kolonii z Michałem Szpakiem będą mogli liczyć na udział w specjalnie zorganizowanych warsztatach wokalnych, prowadzonych przez samego piosenkarza. Jednak to nie wszystko! Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostaną również zajęcia z dziedziny beauty, np. manicure i makijażu, czytamy w "Fakcie". Na koniec obozu uczestnicy nagrają specjalny hymn, do którego powstanie teledysk. Ile będzie kosztować obóz z Michałem Szpakiem?

3/5
Najlepsze stylizacje Michała Szpaka

 

Za dziesięciodniowy wyjazd z Michałem Szpakiem trzeba będzie zapłacić 2 600 złotych.

4/5
Najlepsze stylizacje Michała Szpaka

Organizacja obozów z udziałem idola nie jest nowym pomysłem. W podobnych wyjazdach mieli już okazję uczestniczyć fani Dawida Kwiatkowskiego.

5/5
Najlepsze stylizacje Michała Szpaka

Według informacji "Faktu", Michał Szpak ma zarobić na koloniach dla dzieci i młodzieży około 100 tysięcy złotych.

Więcej na temat Michał Szpak