Krzysztof Cugowski Junior
East News

Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego zagra w serialu Netflixa. Kim jest Krzysztof Cugowski junior?

Krzysztof Cugowski Junior
East News

Krzysztof Cugowski ma trzech synów. Dwóch starszych: Piotr i Wojciech poszli w ślady ojca, wiążąc przyszłość z muzyką i założyli zespół "Bracia". O trzecim synu wokalisty Budki Suflera do tej pory niewiele było wiadomo. Okazuje się, że 20-letni Krzysztof Cugowski junior studiuje aktorstwo za granicą i niedługo będziemy mogli go zobaczyć w nowej produkcji Netflixa!

Kim jest Krzysztof Cugowski junior?

Krzysztof Cugowski Junior jest synem Krzysztofa Cugowskiego i jego drugiej żony Joanny. Najmłodszy syn gwiazdora nie jest związany z branżą muzyczną, podobnie jak jego ojciec i bracia. W wywiadzie udzielonym "Dzień Dobry TVN" w 2018 roku przyznał, że byłoby to pójście na łatwiznę i zdecydował się na aktorstwo. Krzysztof Cugowski junior jest studentem aktorstwa teatralnego na Uniwersytecie w Winchester:

Studiuję aktorstwo, to znaczy teatr w Anglii. Próbuję swoich sił może nie w muzyce, ale w podobnej branży. Nie chciałem być tym następnym bratem, który poszedł w muzykę, bo to byłoby pójście na łatwiznę - powiedział w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Widać, że jak na razie trzyma się z dala od show-biznesu, skupiając się na studiach i karierze aktorskiej. Doskonale mu się to udaje, a już niebawem na swoim koncie będzie miał pierwszy duży sukces, jakim jest udział w produkcji Netflixa.

Zobacz takżeKrzysztof Cugowski świętuje 50 lat na scenie! Jak dobrze znasz jego hity? QUIZ!W jakim serialu zagra Krzysztof Cugowski junior?

W rozmowie z "Faktem" wokalista Budki Suflera zdradził, że jego najmłodszy syn zagra w serialu Netflixa . Jak informuje se.pl produkcja będzie nosiła tytuł "The Bridgertons Series", a scenariusz został oparty na powieści Julii Quinn. Zdjęcia do serialu mają się rozpocząć już wkrótce:

Zaczynają kręcić pod koniec lipca. Zobaczymy. Jak dobrze im pójdzie, to będzie następny sezon. Mój syn ma kontrakt do lutego, na jeden sezon. Nie gra tam głównej roli, ale ma rolę mówioną i nie stoi tylko z halabardą – powiedział dla „Faktu” Krzysztof Cugowski.

Premiera serialu Netflixa z Krzysztofem Cugowskim Juniorem według informacji podanych przez express.co.uk ma się odbyć w 2020 roku. Pierwszy sezon będzie złożony z ośmiu odcinków. W serialu zobaczymy jeszcze:  Julie Andrews, Phoebe Dynevor, Regé-Jean Page, Golda Rosheuvela, Jonathana Baily  czy Luke'a Newtona.

Planujecie oglądać?

Krzysztof Cugowski z synem, Krzysztofem Cugowskim Juniorem
East News

Krzysztof Cugowski z synami: Piotrem i Wojciechem, tworzącymi zespół Bracia

Bracia i Krzysztof Cugowski

 

Więcej na temat Krzysztof Cugowski
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48