Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Krystyna Pytlakowska o przyjaźni z Dodą
ONS
Newsy

Dziennikarka "Vivy!" zdradza kulisy przyjaźni z Dodą: Miałyśmy kupić sobie giwery

Jaka Rabczewska jest prywatnie?

Krystyna Pytlakowska to dziennikarka "Vivy!", która ma na swoim koncie potężną ilość najgorętszych wywiadów z gwiazdami. Wczoraj chętnie opowiedziała o swojej pracy w "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradziła np. o najtrudniejszym rozmówcy w swojej długiej karierze, czyli Lechu Wałęsie, a także opowiedziała o najbardziej poruszającej rozmowie - z Pawłem Wawrzeckim.

Nie zabrakło też pytań o przyjaźń z gwiazdami. Pytlakowska bez zastanowienia wskazała, że silniejsza prywatna więź łączy ją z Dodą. Zdradziła nawet pewną historię z ich życia:

- Tak naprawdę to ja się przyjaźnię, i teraz będziecie zaskoczeni, myślę, że z Dodą. Wywiady robimy raz na rok, czy raz na dwa lata, a widujemy się o wiele częściej. Łączy nas wielka miłość do zwierząt. Pamiętam jak siedziałyśmy u mnie przy herbacie - ona zielonej, ja zwykłej, i snułyśmy wizję, co my zrobimy tym chłopak, którzy urwali głowę psu husky ze schroniska ciągnąc go za samochodem. No byłyśmy niesamowicie wzburzone i wymyślałyśmy takie tortury, że kupimy giwery w internecie, że jak będą wychodzić z aresztu to ich odstrzelimy.


To najlepszy dowód na to, że przyjaźń pomiędzy gwiazdami, a dziennikarzami jak najbardziej może istnieć.

Zobacz: Odważne wyznanie Dody w "Vivie!"

Krystyna Pytlakowska


Dodę łączy jeszcze jedna bardzo silna więź - z fanami:

Oliwia Bieniuk w stylizacji na wiosnę 2020
Instagram
Newsy
Oliwia Bieniuk komentuje swoją relację z pasierbem Natalii Siwiec: "Mamy się ku sobie ale..."
Oliwia Bieniuk komentuje swoją relację z pasierbem Natalii Siwiec: "Mamy się ku sobie ale..."

Oliwia Bieniuk po raz kolejny skomentowała swoją relację z Mateuszem Raduszewskim. Niedawno paparazzi przyłapali nastolatków na wspólnym wypadzie na miasto. Zdjęcia, które im zrobiono wskazują na to, że mogłoby łączyć ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Oliwia postanowiła odnieść się do pytań zaciekawionych internautów i jeszcze raz opowiedziała o tym, co łączy ją z pasierbem Natalii Siwiec.  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk jednak jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?! Zdjęcia paparazzi to dowód Oliwia Bieniuk o relacji z Mateuszem Raduszewskim. Co ich łączy? Kilka dni temu pasierb Natalii Siwiec obchodził swoje 18. urodziny. Swoje wkroczenie w dorosłość świętował m. in. w towarzystwie Oliwii Bieniuk. Internauci zaczęli dopytywać czy nastolatków łączy coś więcej. Córka Jarosława Bieniuka postanowiła jeszcze raz odnieść się do pytań zaciekawionych fanów. O związku z Mateuszem Raduszewskim powiedziała:  Nie, nigdy nie byliśmy razem, znamy się bardzo długo, mamy się ku sobie, ale jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i tak już zostanie.  Oliwia zdradziła również, że aktualnie nie jest zakochana.  Myślicie, że faktycznie tak jest czy nastolatkowie po prostu nie chcą obnosić się ze swoim uczuciem publicznie? Kiedy po urodzinach Mateusza w sieci zawrzało, Mariusz Raduszewski zapytał zawstydzonych nastolatków o komentarz w sprawie tego co ich łączy, wówczas również oboje jednogłośnie odpowiedzieli, że są najlepszymi przyjaciółmi.  Zobacz także:  Kim jest Mateusz Raduszewski, nowy chłopak Oliwii Bieniuk? Oliwia Bieniuk skomentowała swoją relację z Mateuszem Raduszewskim.  Nastolatka zapewnia, że na tę chwilę nie jest zakochana, a jej relacja z pasierbem Natalii Siwiec to tylko...

Wanda Rabczewska, Doda
East News
Newsy
Mama Dody pokonała raka? „Córka bardzo mnie wspierała”
Mama Dody pokonała raka? „Córka bardzo mnie wspierała”

Gdy mama Dody dowiedziała się o chorobie nowotworowej, to był szok dla całej rodziny. Gwiazda, mimo swoich licznych zobowiązań zawodowych, nie pozwoliła jednak, by jej ukochana mama została sama w tym trudnym czasie. Wokalistka udowodniła, że jest kochającą córką, wpierała, odwiedzała w szpitalu, trzymała za rękę... By pokazać tę unikatową więź matka-córka powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa dla magazynu VIVA! Lecz pozostaje pytanie - czy udało się pokonać chorobę? Czy mama Dody pokonała raka? Za Dodą i jej rodziną trudny rok. Jednak  mimo przeciwności losu, wszystko wydaje się układać doskonale. Kariera gwiazdy rozkwita, a sytuacja prywatna również zaczyna się normować. Wanda Rabczewska , mama Dody, wyznała, że ma się coraz lepiej, a najgorsze chwile już za nią: Byłam na badaniach kontrolnych. Wszystko jest w porządku, jestem już zdrowa - zdradziła mama Dody w rozmowie z "Super Expressem". Wanda Rabczewska nie ukrywa również, że główną przyczyną jej kłopotów ze zdrowiem był długotrwały stres, który doprowadził do choroby. Co było przyczyną nerwów? Te wszystkie programy pani Szulim sprawiły, że bardzo stresowałam się za każdym razem. Ja się naprawdę bardzo tym denerwowałam, to był tak niebywały długotrwały stres, że doprowadziło to do takiej choroby. Wystarczy sobie poczytać, i w szpitalu tak mówią, że długotrwały stres uaktywnia te najgorsze nasze komórki - cytuje Wandę Rabczewską tabloid. Nasz szczęście Doda nie pozwoliła swojej mamie na samotność i negatywny nastrój w czasie choroby. Gwiazda okazała się wspierającą i bardzo troskliwą córką: Córka bardzo mnie wspierała. Ona od zawsze nam pomagała i pomaga nam dalej, także jeżeli chodzi o moje zdrowie. Dorotka była cały czas ze mną, i w szpitalu, i wszędzie... Zobacz też: Mama Dody czuje się coraz lepiej: "Wszystko...

ONS
Newsy
Torbicka uratowała Górniak?
Od tego rozpoczęła się ich przyjaźń

Początki kariery Edyty Górniak nie były łatwe. Jednak narodziły się wówczas wyjątkowe przyjaźnie. Jak czytamy w „Na żywo”, szczególna więź łączy Edytę Górniak z Grażyną Torbicką . Ta ostatnia pomogło Edycie dojść do zdrowia, gdy konieczna była operacja wyrostka robaczkowego. Edyta zasłabła na planie „Metra”, Torbicka doradziła szpital, a jej mąż pomógł w opiece nad Edytą. Historia miała miejsce prawie 20 lat temu, ale mało kto o niej wiedział. - Od tego wypadku Edyta Traktowała Grażynę jak kogoś z rodziny. Podobał jej się, że miała na imię tak samo jak jej mama i ze bez zapowiedzi mogła odwiedzać ją w domu, prosić o jakąkolwiek pomoc - zdradziła informatorka tygodnika. Ciekawe, czy po 20 latach od tamtej historii przyjaźń obu Pań jest nadal tak silna, jak na początku?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner