Danuta Dunin-Holecka, Krzysztof Dunin-Holecki
ONS.pl

Ulubiona prezenterka "Wiadomości" Danuta Holecka skrywa tajemnice. Nie chce słyszeć o rozwodzie!

Danuta Dunin-Holecka, Krzysztof Dunin-Holecki
ONS.pl

Danuta Dunin-Holecka (49 lat) jest prezenterką "Wiadomości" i według różnych szacunków, zarabia miesięcznie około 40 tys. złotych. Tygodnik "Polityka" postanowił przyjrzeć się życiu ulubionej prezenterki PiS - bo tak się o niej mówi. Odkrył kilka jej tajemnic. Jakich?

Danuta Holecka mieszka w willi z dużym ogrodem na warszawskim Mokotowie. Jest prawdziwą gospodynią domową, gotuje, sprząta i zajmuje się ogrodem. W Artykule "Polityki" czytamy, że kiedy chce zdyscyplinować męża oraz dzieci (ma dwóch synów bliźniaków Stefana i Juliana), używa porcelanowego dzwoneczka, który dostała w prezencie od Marii Kaczyńskiej. Mąż dziennikarki jest przedsiębiorcą i właścicielem kilku prywatnych parkingów w  Warszawie. Jak poznali się Danuta i Krzysztof Holeccy?

 

Danuta Holecka - rodzina

Danuta i Krzysztof Holeccy poznali się na studiach w Szkole Głównej Handlowej. 

Małżeństwem są od 26 lat. Poznali się w czasie studiów w Szkole Głównej Handlowej. On organizował wyjazd do pracy sezonowej do Holandii. Ona pojechała zbierać warzywa, a wróciła z miłością swojego życia. Półtora roku później 23-letnia studentka została drugą żoną swojego pierwszego męża. On był już po rozwodzie, ale wiedzą o tym tylko najbliżsi, wszyscy za to mogli od niej usłyszeć, że jest przeciwniczką rozwodów - czytamy w tygodniku "Polityka".

 

Holecka ma zasadę, że dopiero po odchowaniu dzieci można się rozwieść. 

A potem trudno, jak uzna, że nie wytrzymuje z żoną czy mężem, to jeśli musi, niech zmienia. Ale dopiero wtedy - powiedziała jakiś czas temu w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia".


Z tygodnika "Polityka" można się też dowiedzieć, że syn prezenterki popierał strajk rezydentów.

 

Syn prezenterki, Julian, który studiuje medycynę, poparł protest lekarzy rezydentów. W tym samym czasie w "Wiadomościach" Danuta Holecka krytykowała ten strajk. Prezenterka mówiła, że "przybrał on charakter polityczny z udziałem tych samych twarzy doskonale znanych z marszów KOD i protestów totalnej opozycji".

 

Lubicie panią Danutę?

 

Zobacz także: Kto w końcu przyszedł na premierę "Smoleńska"? Były największe gwiazdy sceny... politycznej

 

Danuta Holecka z mężem Krzysztofem.

Danuta Dunin-Holecka, Krzysztof Dunin-Holecki
ONS.pl

 

Danuta Holecka jest główną prezenterką Wiadomości TVP1.
 

Danuta Holecka
ONS.pl

 

Danuta i Krzysztof Holeccy.

Danuta Holecka
ons.pl

Więcej na temat Danuta Holecka
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04