Anella Anella, polska Barbie Anella, polska Barbie Anella, polska Barbie Anella, polska Barbie
Anella
Instagram @anella_an_
Anella, z wykształcenia architekt. Ładna?
1/7
Anella
Instagram @anella_an_

Anella, czyli polska żywa lalka Barbie, pojawiła się niedawno w programie "Dzień dobry TVN" i wywołała niemałe zamieszanie. A wszystko za sprawą swojego wyglądu, który jest efektem wielu operacji plastycznych, które miały na celu upodobnienie jej do najpopularniejszej lalki na świecie. Czy efekt został osiągnięty? Czy ogromne usta, pełne piersi, szczupła talia i oszałamiająco długie nogi sprawiają, kobieta wygląda jak słynna lalka firmy Mattel? Internauci jasną twierdzą, że nie, bo Anella przesadziła!

 

Zobacz też: WPADKA Cukierkowa Maja Hyży wygląda jak... lalka Barbie?! Różowy total look - jesteśmy na nie!

 

Anella w DDTVN nie kryła, że lubi poprawiać swój wygląd, jednak stara się zachowywać zdrowy rozsądek przy kolejnych zmianach. Zobaczcie jej zdjęcia! A kim z zawodu jest polska Barbie? Zdziwicie się!

 

Zobacz: Anella wyłączyła komentarze na Instagramie i ... chwali się, że jest fenomenem! Co napisała?

 

Polecamy: Karolina Korwin Piotrowska ostro o Agacie Dudzie: "Katolicka odpowiedź na Barbie!"

2/7
Anella, polska Barbie
Instagram/anella_an_

Okazuje się, że Anella z zawodu jest inżynierem architektury. Zabawę wizerunkiem traktuje jako rodzaj hobby, w którym wspiera ją menadżer i partner. Polska żywa Barbie zapewnia, że ma kontrolę nas swoim wizerunkiem i stara się zachowywać umiar, a obecny wygląd bardzo jej się podoba.

- Zdrowy rozsądek w głowie jest, nie przegnę na pewno. W mojej własnej ocenie uważam, że usta są ok, piersi są ok. Komu mają się podobać, to się podobają. Kto mnie zna i wie, jaka jestem w środku, jakim jestem człowiekiem, co potrafię zrobić dla kogoś, jaka potrafię być, czy potrafię być miła i tak dalej... Jeśli ktoś ma mnie lubić, to polubi mnie taką, jaka jestem. Jeżeli ktoś myśli, że idzie blondynka i że puknie w głowę i odbije się echo jak w pustaku, no to ma problem. To mogę mu puknąć ja - mówiła Anella w "Dzień dobry TVN".

A jak się rozpoczęła jej przygoda z operacjami plastycznymi? Przeczytajcie na następnej stronie.

3/7
Anella, polska Barbie
Instagram/anella_an_

- Zaczęło się od tego, że każdy ma jakiś mankament i chce go jakoś poprawić. Stwierdziłam, że chcę poprawić pewną rzecz w swoim wyglądzie.... na przykład nos. No i tak się zaczęło. Potem zobaczyłam: o, fajne cycki! Mogę takie mieć, kupuję - mówiła kobieta w porannym programie TVN.

Po pewnym czasie zabiegi medycyny estetycznej stały się dla niej zupełnie normalne. Anella uważa, że obecnie wiele kobiet korzysta z pomocy chirurgów plastycznych.

- Dużo dziewczyn, z którymi rozmawiam, mówią, że operacja plastyczna piersi to nic takiego. Teraz zrobienie sobie piersi, to jak wyjście do piekarni po bułki - zapewniała.

4/7
Anella, polska Barbie
Instagram/anella_an_

Anella swoją wizytą w "Dzień dobry TVN" wzbudziła ogromne emocje i jeszcze większe kontrowersje. Jej wizerunek jednym przypadł do gustu, innym - niekoniecznie. Faktem jest, że polska Barbie jest już gwiazdą internetu. Na Instagramie jej profil obserwuje obecnie prawie 40 tysięcy osób.

5/7
Anella, polska Barbie
Instagram/anella_an_

Jak jej wizerunek ocenia doktor Gojdź? Gwiazdor poznał ją i polubił, ale jej typ urody nie leży w jego guście:

Zacznijmy od tego, że jeśli chodzi o samą Anellę, to nie jest mój typ urody i mój typ estetyki. Niestety coraz częściej w dzisiejszych czasach obserwuję część lekarzy, co dotyczy też kosmetologów, którzy nie mówią swoim pacjentom „stop”, bo zależy im jedynie na tym, żeby zarabiać kasę. Każdy dodatkowy mililitr kwasu wstrzykiwanego w usta czy wpompowanego w policzki to są dla klinik i gabinetów dodatkowe pieniądze. Osobiście uważam, że lekarz absolutnie powinien zwracać uwagę swojej pacjentce, że kolejne ingerencje nie są fajne, gdy te naruszają jej naturalny wygląd, może lepiej sprowokować ją do zastanowienia się, czy naprawdę warto przeprowadzać kolejną operację. W takich przypadkach lekarz powinien odmawiać, takie jest moje zdanie - mówi w rozmowie z Onetem Krzysztof Gojdź. 

A Wy co sądzicie? 

6/7
Anella, polska Barbie
Instagram/anella_an_
7/7
Anella, polska Barbie
Instagram/anella_an_
Więcej na temat hity internetu