Księżna Kate w golfie
Mat. prasowe

Dla księżnej Kate i księcia Williama zaczął się trudny czas. Do tej pory uchodzili za idealną rodzinę, a tabloidy plotkowały głównie na temat Meghan. Teraz to się zmieniło! A wszystko za sprawą plotek o romansie Williama z byłą przyjaciółką Kate. Najpierw pojawiły się kontrowersyjne doniesienia płynące z zagranicy dotyczące kłótni księżnej Cambridge z wieloletnią znajomą Rose Hanbury.

Konflikt okazał się na tyle poważny, że księżna poprosiła swojego męża, aby użył wszelkich wpływów i wykluczył Rose z kręgu ich bliskich znajomych. 

Stosunki między nimi stały się napięte i nikt nie wie dlaczego. Przez lata bardzo wiele je przecież łączyło - czytamy w "The Sun".

Zobacz takżeKsiążę William zdradza Kate z jej najlepszą przyjaciółką!? To dlatego zerwała z nią kontakt!

1/3
Księżna Kate z kwiatami
Mat. prasowe

Konflikt między kobietami jest na tyle poważny, że książę William rozważał pomoc prawnika, jak podaje królewski ekspert Richard Kay. Co więcej, Giles Coren, osoba związana z mediami, opublikował na Twitterze wpis, w którym pisze wprost, że William i Rose mają romans. Wpis został usunięty, ale plotki na ten temat nie cichną. 

2/3
Księżna Kate w apaszce
Mat. prasowe

Teraz Kate pojawiła się po raz pierwszy, od czasu pojawienia się tych sensacyjnych doniesień o romansie jej męża, na oficjalnej wizycie w jednej ze szkół. Jak wiadomo księżna bierze udział w projekcie, który ma za zadanie uczyć dzieci, jak zdrowo się odżywiać i często pojawia się w angielskich szkołach. Podczas wizyty Kate była w doskonałym nastoju, cały czas się uśmiechała i rozmawiała z dziećmi. 

 

3/3
Księżna Kate z dziećmi
Mat. prasowe

Czy to oznacza, że spekulacje na temat romansu księcia Williama z byłą przyjaciółką Kate, które rozpoczął Giles Coren są nieprawdziwe? Nawet brytyjskie media z dużym dystansem podchodzą do tych plotek. Patrząc na zdjęcia Kate widać, że raczej się nimi nie przejmuje!

Zobacz takżeMeghan Markle będzie miała drugie baby shower! Czy zjawi się na nim księżna Kate? Jest decyzja!