Księżna Kate i książę William podczas oficjalnej wizyty
East News

Wiadomości o konflikcie Meghan i Kate nikogo już nie dziwią. Okazuje się jednak, że księżna Cambridge ma również problemy ze swoją najlepszą przyjaciółką, Rose Handbury. Była modelka i jej mąż milioner należeli do wąskiego grona najbliższych przyjaciół Kate i Williama w Anglii. Zamknięta grupa zyskała nawet swoja nazwę „turnip toffs”. Przez lata kobiety były najlepszymi przyjaciółkami, a z dnia na dzień ich relacje popsuły się na tyle, że Kate podjęła próby usunięcia Rose z elit:

Stosunki między nimi stały się napięte i nikt nie wie dlaczego. Przez lata bardzo wiele je przecież łączyło - czytamy w "The Sun".

Dlaczego Kate przestała rozmawiać z Rose?

Powodem dla którego Rose ostatnio została całkowicie wykluczona z grona  znajomych Kate miał być romans z księciem Williamem. Jak informują brytyjskie tabloidy, Kate miała sama wymusić na mężu, aby ten całkowicie zerwał kontakty z Rose! Zobaczcie, o co chodzi...

Zobacz także: Księżna Kate jest mściwa i niemiła? Szokująca prawda na temat żony Williama wyszła na jaw

1/4
East News

Plotki o romansie zaczęły się, kiedy pojawiły się informacje o tym, że Kate namówiła Williama, aby wykluczył Rose i jej męża z ich kręgu znajomych. 

Jak donosi „Daily Mail”, królewski ekspert Richard Kay powiedział, że zarówno książę, jak i mąż Rose Hanbury rozważali kroki prawne. Wygląda na to, że sprawa między kobietami jest znacznie poważniejsza niż mogło się na początku wydawać. Nikt nie rozważałby pójścia do sądu, jeśli powodem konfliktu byłaby tylko kłótnia między byłymi przyjaciółkami. 

2/4
Księżna Kate i książę William podczas Dnia św. Patryka w Londynie
East News

Sytuacja jednak dynamicznie się zmieniła, kiedy Giles Coren, który zajmuje się mediami i od lat przekazuje informacje o rodzinie królewskiej, napisał na Twitterze, że wie o romansie Williama i Rose. Co prawda usunął tweet, ale rozpętał w mediach prawdziwą burzę. Nic w tym dziwnego w końcu napisał, że: 

Tak. Mają romans. Nie czytałem o tym nigdzie, ale po prostu o tym wiem. Kochani, wszyscy wiedzą o tym romansie. Wszyscy o nim wiedzą, ale się boją powiedzieć. - napisał Coren.

Tweet o romansie Kate i Williama
Twitter
Twitter
Twitter
Twitter

 

3/4
Księżna Kate smutna
East News

Kim jest Rose Hanbury? Kobieta mieszka razem z mężem w Houghton Hall, niedaleko domu Kate i Williama, Anmer Hall. Rose ma troje dzieci: Alexandra, Oliviera i Lady Iris. Kobieta ma też królewski rodowód, który sięga jej babci, Lady Elizabeth Longman, która była druhną na ślubie królowej Elżbiety II z księciem Filipem w 1947 roku. Hanbury, mimo królewskiego rodowodu pracowała jako modelka. Była zatrudniona w agencji modelek Kate Moss Storm. Przez krótki czas zajmowała się również polityką.

4/4
Księżna Kate i książę William
East News

W związku Kate i Williama pojawiały się kiedyś kryzysy, ale w ostatnich latach para uchodziła za idealne małżeństwo. Tak też tę sytuację interpretują niemal wszystkie brytyjskie media, które zgodnie przyznają, że plotki o romansie są mocno przesadzone. W końcu Kate i William są idolami Brytyjczyków. Co o tym myślicie? Czy pałac zdecyduje się na komentarz w tej sprawie?

Zobacz takżeTaki widok to rzadkość - królowa Elżbieta II pokazała się w towarzystwie księżnej Kate i... wyglądała od niej lepiej!