W sieci pojawiło się najnowsze zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama z dziećmi. Zgodnie z tradycją, książęca para pokazała fotografię, która będzie dołączana do świątecznych kartek. Kate i William tym razem zaskoczyli i wybrali zdjęcie, na którym razem z Louisem, Charlotte i Georgem pozują w letnich stylizacjach. Według doniesień medialnych sesja została wykonana jakiś czas temu, podczas podróży rodziny do Jordanii. Spójrzcie tylko, jak wyrosły dzieci Kate i Williama!

Reklama

Świąteczna kartka księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate i książę William co roku, tuż przed Bożym Narodzeniem biorą udział w specjalnej sesji zdjęciowej do swiątecznych kartek. Książęca para pozuje na nich ze swoimi dziećmi, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak zmieniają się George, Charlotte i Louis. Najstarszy syn Kate i Williama ma już osiem lat, ich córka skończyła sześć lat, a najmłodszy syn książęcej pary w tym roku świętował trzecie urodziny. Dzieci księżnej Kate i księcia Williama są już naprawdę duże!

Zobacz także: Księżniczka Charlotte skończyła 6 lat! Dumni rodzice pokazali jej wyjątkowy portret. Ale ona jest podobna do Elżbiety II

East News

Zobacz także: Książę William o zdjęciu z dzieciństwa: "To ja, czy Charlotte?!" Aż trudno uwierzyć, jak bardzo są podobni!

Cieszymy się, że że możemy podzielić się tegoroczną kartka świąteczną z nowym zdjęciem rodziny - czytamy na Instagramie, gdzie zostało opublikowane zdjęcie książęcej rodziny.

Internauci są zachwyceni świątecznym zdjęciem Kate, Williama i ich dzieci.

Zobacz także

- Piękna rodzina ????❤️
- WOW, ale piękne zdjęcie
- Księżniczka Charlotte ????????
- Charlotte jest taka piękna
- Wspaniałe zdjęcie ???????? dzieci tak szybko rosną ❤️❤️- komentują internauci.

Zobaczcie sami tegoroczne świąteczne zdjęcie Kate i Williama z dziećmi!

Prawda, że urocze? Charlotte, George i Louis naprawdę rosną jak na drożdżach, ale Kate i William chyba w ogóle się nie zmieniają ;)

Zobacz także: Elżbieta II chce pogodzić rodzinę! Królowa boi się, że to jej ostatnie święta?

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama