Księżniczka Charlotte
East News

Księżniczka Charlotte zachwyca naturalnością przed obiektywem. Oto najnowsza kartka świąteczna z dziećmi Williama i Kate

Księżniczka Charlotte
East News

William i Kate złożyli świąteczne życzenia za pośrednictwem portali społecznościowych. Na tegorocznej fotografii zabrakło księżnej Kate, ale tylko dlatego, że to właśnie ona jest autorką obrazu. Kartka przedstawia księcia Williama w towarzystwie wszystkich dzieci, ale to księżniczka Charlotte skupia na sobie całą uwagę. Tylko spójrzcie z jaką naturalnością pozuje do zdjęcia! 

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry pokazali kartkę świąteczną. Jej głównym bohaterem jest uroczy Archie!

Świąteczna kartka od Williama i Kate 

Na oficjalnym profilu pałacu Kensington pojawiło się urocze. rodzinne zdjęcie przedstawiające księcia Williama w towarzystwie George'a, Archiego oraz Charlotty. Opublikowano je z okazji Bożego Narodzenia, zamieszczając życzenia dla obserwatorów: 

Wesołych Świąt! Życzymy naszym obserwatorom szczęśliwego i spokojnego świątecznego dnia

Nie sposób nie zwrócić uwagi na księżniczkę Charlotte, która pozuje do zdjęcia z niezwykłą naturalnością. Autorką fotografii jest księżna Kate i dlatego zabrakło jej na tegorocznej tradycyjnej pocztówce z okazji Bożego Narodzenia. Nie jest tajemnicą, że księżna uwielbia fotografię. W przeszłości pojawiło się kilka oficjalnych portretów księcia George'a oraz księcia Louisa, których była autorką. Czy obecność mamy za obiektywem sprawia, że księżniczce z taką łatwością przychodzi pozowanie do rodzinnych zdjęć? 

Tegoroczne zdjęcie różni się od poprzednich brakiem obecności księżnej Kate, na szczęście powód, dla którego w tym roku nie pojawiła się na zdjęciu, nie zwiastuje niczego złego. 

Zobacz także: Książę William nie spełni świątecznego życzenia księżniczki Charlotte... Czego sobie zażyczyła?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

William i Kate opublikowali tradycyjną kartkę z okazji Bożego Narodzenia. 

książę George, książę William, księżna Kate, księżniczka Charlotte trzymają się za ręce
East News

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51