Do tej pory księżniczkę Charlotte porównywano głównie do jej prababci, Elżbiety II. Nie dość, że dziewczynka jest do niej bardzo podobna wizualnie, to jeszcze chciałaby ją naśladować. Mała księżniczka nie tylko w przyszłości mogłaby przejąć koronę i jako pierwsza po prababci zostać królową, ale również podziela jej pasję do koni.

Reklama

Ale okazuje się, że podobieństwa możemy szukać znacznie bliżej. Przekonał się o tym książę William, spoglądając na swoje zdjęcie z dzieciństwa. Aż trudno w to uwierzyć! Zdjęcie zestawiające księcia Cambridge i jego jedyną córkę robi furorę w sieci!

Zobacz także: Uśmiechnięci Kate i William nie przejmują się odejściem Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej? Są nowe zdjęcia!

Książę William i księżniczka Charlotte są jak dwie krople wody

Książę William patrząc na swoje zdjęcie z dzieciństwa nie mógł uwierzyć, jak bardzo podobna jest do niego księżniczka Charlotte. Wszystko za sprawą wizyty w domu kultury Khidmat w West Yorkshire. Para książęca została serdecznie ugoszczona ciasteczkami ze zdjęciami swojej rodziny. Ten miły gest ucieszył Williama i Kate. Jednak gdy książę spojrzał na wypiek, na którym znajdowało się jego zdjęcie z dzieciństwa, nie mógł wyjść z podziwu. Zdał sobie sprawę, że wygląda na nim zupełnie jak... jego córka!

Czy to ja? Czy Charlotte? Czy to Charlotte? Czy może ja? O mój Boże! To ja?! Wyglądam jak Charlotte! To niesamowite! - mówił zdumiony książę William, kiedy zobaczył swoje zdjęcie na torcie.

Tylko spójrzcie na to podobieństwo! Nic dziwnego, że książę William miał wątpliwości! To zdjęcie robi już furorę w sieci.

Zobacz także

Zobacz także: William i Harry wydali wspólne oświadczenie! "To obraźliwe i szkodliwe". Padły mocne słowa

Książę William patrząc na swoje dzieciństwo był zdumiony, jak bardzo podobna jest do niego księżniczka Charlotte.

East News

Zwróciliście wcześniej uwagę na ich podobieństwo?

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama