Katarzyna Zielińska została przedszkolanką! Mamy zdjęcia!

Katarzyna Zielińska jest mamą półrocznego Henryka i dlatego jeszcze bardziej zwraca uwagę na potrzeby dzieci. W tym samym czasie, gdy urodziła synka, została ambasadorką gdańskiej Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (IWRD), która zajmuje się pomocą dzieciom z autyzmem oraz ich rodzinom.

 

Wczoraj Kasia Zielińska po raz pierwszy odwiedziła dzieci z przedszkola „Bajkowa Akademia” i wręczyła im prezenty od sklepu Muppetshop. A jak wyglądało spotkanie aktorki z dziećmi? Kasia bawiła się z nimi, czytała im książki. Na koniec maluchy podarowały Kasi namalowany przez nie własnoręcznie portret.

Od początku pełnienia funkcji ambasadorki IWRD chciałam, oprócz zadań edukacyjnych, być ambasadorką, która zna swoich podopiecznych, spędza z nimi czas. Zobaczyć przedszkole, o którym tyle słyszałam i o którym opowiadała mi moja koleżanka Małgosia Wokacz- Zaborowska, która sama jest Mamą chłopca z autyzmem, podopiecznego Fundacji. Jednak ze względu na moje osobiste sprawy do tego spotkania mogło dojść dopiero teraz. Ale obiecałam dzieciakom, że będę je odwiedzać przy każdej możliwej okazji. Ten dzień będę pamiętać do końca życia. Dzieciaki są fantastyczne, znakomicie się rozwijają, pracują - mówi Katarzyna Zielińska.

Zobacz jak Kasia Zielińska sprawdziła się w roli przedszkolanki!

Zobacz na Polki.pl: Zielińska i Glinka w sukienkach maxi, Siwiec w nowej fryzurze na pokazie
 

Więcej na temat Katarzyna Zielińska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22