Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Katarzyna Zielińska pali w ciąży
ONS
Newsy

Program Szulim pokazał ciężarną Zielińską z papierosem. Aktorka już odpowiedziała

Jaka jest prawda?

W niedzielnym programie Agnieszki Szulim "Na językach" pojawił się szokujący materiał - paparazzi przyłapali ciężarną Katarzynę Zielińską na paleniu w ciąży. Sensacyjne zdjęcia wywołały prawdziwą burzę. Na szczęście okazało się, że jest to bardzo udana prowokacja producentów. Przypomnijmy: Kasia Zielińska pali w ciąży? Szokujący materiał paparazzi w programie Szulim

Długo nie trzeba było czekać na komentarz samej zainteresowanej. Gwiazda w bardzo oryginalny sposób dała do zrozumienia, że nie ma mowy o żadnym nałogu. Aktorka na Facebooku udostępnił rysunek Andrzeja Mleczki z cytatem "Zaszła pomyłka. W naszym domu nikt nie pali." W ten sposób Zielińska ucięła wszelkie spekulacje w tej kwestii. Materiał z programu musiał ją poruszyć, skoro zdecydowała się na komentarz, bo do tej pory raczej ignorowała plotki.

Co sądzicie o całej sprawie? 

Zobacz: Ciężarna Zielińska w tabloidzie: "Najważniejszy jest płodozmian"
Splash Katarzyny Zielińskiej w programie Agaty Młynarskiej:

Zielińska skomentowała prowokację z Na Językach
ONS
Newsy
Zielińska o prowokacji z programu Szulim: Mogą zniszczyć dobre imię
Pamiętacie jej sobowtóra z papierosem?

Redakcja "Na Językach" dba o to, aby w każdym odcinku prezentować widzom ciekawe i oryginalne materiały o życiu gwiazd. W tym sezonie wprowadzili nawet satyryczny segment z nagraniami paparazzi, który pokazuje polskich celebrytów w hipotetycznych sytuacjach z życia codziennego. Największym echem odbiła się prowokacja przedstawiająca ciężarną Katarzynę Zielińską , która nie odmawiała sobie papierosa. Przypomnijmy: Kasia Zielińska pali w ciąży? Szokujący materiał paparazzi w programie Szulim Aktorka początkowo nie komentowała prowokacji, ale okazuje się, że nie pozostała wobec niej obojętna. W najnowszym wywiadzie dla "Tele Tygodnia" rozwodzi się nad negatywnymi skutkami plotek i ludźmi, którzy je wymyślają. Zdaniem Zielińskiej, prowokacja z programu Szulim mogła zniszczyć jej dobre imię, na które pracowała od lat. Nie rozumie też, jak twórcy takich materiałów mogą spokojnie spać.   Zastanawiam się raczej nad tym, jak ktoś, kto krzywdzi innych wymyślając niestworzone historie, może spokojnie spać. Ostatnio miałam podobne przemyślenia po prowokacji, która sugerowała, że nie dbam o zdrowie. Ludzie wymyślający takie rzeczy nie zastanawiają się nad tym, że mogą komuś zniszczyć dobre imię i to, na co przez lata pracował... - ocenia Zielińska. Zgadzacie się z Kasią? Czy może po prostu powinna podejść do całej sytuacji z większym humorem? Zobacz: Ciężarna Zielińska ukrywała brzuszek za stolikiem jurorskim. Fotograf znalazł na nią sposób   Prowokacja z programu Agnieszki Szulim:

Hanna Gronkiewicz-Waltz o wygranej w wyborach
ONS
Newsy
Z wady wymowy Gronkiewicz-Waltz śmiali się internatuci. Odpowiedziała im zdjęciem
Prezydent Warszawy ma do siebie dystans

Osoby publiczne rzadko kiedy pokazują, że mają do siebie dystans i potrafią się z siebie śmiać. W polskim show-biznesie widać to jak na dłoni i co chwila dowiadujemy się o jakiś aferach związanych z niewinnymi żartami. W ostatnim czasie głośno było o konflikcie Katarzyny Zielińskiej i Agnieszki Szulim , który dotyczył żartu, jaki został zrobiony aktorce w programie "Na językach". Zobacz: Kasia Zielińska pali w ciąży? Szokujący materiał paparazzi w programie Szulim Co ciekawe, dużą dozą poczucia humoru wykazała się kilka godzin temu Hanna Gronkiewicz-Waltz . Polityk kandydowała w wyborach samorządowych na stanowisko prezydenta Warszawy i po budzących emocje wyborach została po raz trzeci wybrana na to stanowisko z wynikiem ponad 56% oddanych głosów. Radości nie było końca i, jak obiecuje Gronkiewicz-Waltz, "będzie tylko lepiej". Swoje zadowolenie i dystans pokazała na Facebooku, gdzie zamieściła zdjęcie z koszulką z napisem "Bhawo ja". W ten sposób odpowiedziała hejterom, którzy od miesięcy tworzyli memy wyśmiewające jej wadę wymowy. Nie jest tajemnicą, że prezydent stolicy ma trudności z wymową "r". Spółgłoska w jej ustach brzmi niczym "h", stąd właśnie taki nadruk na t-shircie. Poczucie humoru z pewnością jest niezbędne na tak poważnym stanowisku. Gratulujemy wygranej pani prezydent, a Ani Musze współczujemy małej porażki. Zobacz: "Nie będę na nią głosowała, bo..."     Kasia Tusk jak księżna Kate:

Magda Mołek i Agnieszka Szulim kłócą się o Katarzynę Zielińską
ONS
Newsy
Szulim i Mołek kłócą się o Zielińską. Agnieszka: Ja widzę dziewczynę wiecznie z jedną miną. Nie ma poczucia humoru
Mołek broni aktorki

Agnieszka Szulim w swoim programie "Na Językach" uwielbia zaskakiwać. Często zdobywa się na żarty dotyczące jej samej i otaczającej rzeczywistości. Wczoraj przyznała się jednak jak poprawia swoją sylwetkę przed wyjściem na czerwony dywan. Zobacz:  Na Językach: Szulim w kolejnym szczerym wyznaniu. Tym razem dotyczy ono bielizny Już dzisiaj dziennikarka pojawi się w innej roli w programie Magdy Mołek - "W roli głównej". Prowadząca poruszyła delikatną kwestią, a mianowicie opinii Szulim na temat Katarzyny Zielińskiej . Aktorka obraziła się za materiał wyemitowany w "Na Językach", na którym widać jak osoba łudząco podobna do gwiazdy pali papierosy w ciąży. Później zostało wyjaśnione, że nie jest to Zielińska, a Szulim skomentowała, że jest to najbardziej bezbarwna postać w show-biznesie, która nie ma poczucia humoru. I tu między paniami zaczął się drobny spór: Szulim: Ludzie dają sobie strasznie dużo prawa, żeby decydować o twoim życiu, oceniać, rozliczać cię... Mołek: Ale przecież to samo robisz... Szulim: Nie Mołek: Tak. Dlaczego mówisz o Kasi Zielińskiej, że jest jedną z najbardziej bezbarwnych osób? Szulim: Bo jest. Mołek. To znaczy, że ją oceniasz, że ją rozliczasz. Szulim: Ja komentuję to, co robi. Mołek: Zobacz z drugiej strony. Jeśli ktoś komentuje to, co ty robisz to też ma do tego prawo. Szulim: Jakby nigdy w życiu nie przyjdzie mi do głowy wtranżalać się w jakieś prywatne życie Kasi Zielińskiej, a ja to głównie mam na myśli. Zawodowo każdy ma mnie prawo oceniać. To absolutnie. Mołek: Wiele więcej bezbarnych osób znam niż Kasia Zielińska, bo to jest ostatnia osoba, o której bym tak powiedziała. Szulim: Ja nie. Ja widzę dziewczynę wiecznie z jedną miną w różnych sukienkach, fotografującą się na ściankach, która...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner