Większość gwiazd żyje jeszcze wspomnieniami z sylwestra czy już chwali się pierwszymi postanowieniami noworocznymi. Tymczasem Kasia Zielińska pokazała zdjęcie... ze szpitalnego łóżka.

Reklama

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie ze szpitala

Ostatnie dni dla wszystkich były bardzo emocjonujące, najpierw ze względu na intensywne przygotowania do sylwestrowej nocy, a potem powitanie nowego roku. W sieci wciąż pojawiają się nowe zdjęcia gwiazd zarówno z 31 grudnia, jak i 1 stycznia. Niespodziewanie na profilu Kasi Zielińskiej pojawiło się zdjęcie ze szpitala!

Katarzyna Zielińska z mężem
Katarzyna Zielińska z mężem Instagram@katarzynazielinska

Zobacz także: Zapłakana Katarzyna Zielińska prosi o pomoc. "Serce mi pękło"

U jej boku widzimy przejętych rodziców, natomiast ona trzyma w ramionach maleńkie dziecko! Jak się okazało, tym wzruszającym zdjęciem aktorka postanowiła uczcić dzień urodzin jednego ze swoich synów, Henia.

9 lat temu. HENIUŚKA nasz wspaniały. Nasz łosoś kochany powiedział „Witaj piękny świecie. Jestem” Wiedziałam od zawsze, że to będzie HENIUTEK. Marzenia się spełniają

W komentarzach fani pospieszyli oczywiście z życzeniami zarówno dla chłopca, jak i mamy!

Zobacz także
Jakie piękne, wzruszające zdjęcie. Z jednej strony szczęśliwi dziadkowie, bo widzą pierwszego wnuka, ale i przejęci córką rodzice, która właśnie została mamą. Wspaniałości dla Henia, i naj naj dla Ciebie Mamo Kasiu
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia dla Henia i dla Pani, bo to Wasze wspólne święto
Wszystkiego najlepszego dla synka
Samych szczęśliwych dni dla Henia
Reklama

Henio jest pierwszym dzieckiem Kasi Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego, z którym aktorka pobrała się w 2013 roku. Para doczekała się jeszcze jednego syna - Aleksandra.

Katarzyna Zielińska z synem
Katarzyna Zielińska z synem Instagram@katarzynazielinska
Katarzyna Zielińska z dziećmi
Katarzyna Zielińska z dziećmi Instagram@katarzynazielinska
Reklama
Reklama
Reklama