Katarzyna Skrzynecka w mediach społecznościowych zgromadziła pokaźną grupę odbiorców, których co i rusz zaskakuje nowymi fotografiami. 53-latka tym razem postanowiła pokazać fanom rodzinne zdjęcie z wakacji. U boku Kasi i jej ukochanego Marcina Łopuckiego, pojawiła się ich córeczka! W oczy od razu rzuca się jeden szczegół.

Reklama

Kasia Skrzynecka pokazała córkę. Wszyscy patrzą tylko na jedno

Katarzyna Skrzynecka to jedna z najbardziej wszechstronnie uzdolnionych gwiazd w polskim show-biznesie. 53-latka na swoim koncie ma liczne role w serialach, spektaklach i filmach, a także wydała kilka płyt. Aktorka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych i to właśnie za pośrednictwem Instagrama Katarzyna Skrzynecka u boku ukochanego przekazała radosne wieści. Tym razem obserwatorzy Kasi mogli liczyć na kadry znad morza, na których gwiazda pozuje z mężem i 12-letnią córką Alikią.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki rocznica ślubu
Instagram @katarzyna_skrzynecka_official marcinlopucki

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem. U jej boku można dostrzec Marcina Łopuckiego i ukochaną córkę Alikię i jak się okazało, nastolatka zdążyła już przerosnąć sławną mamę!

No i kto jest teraz najmniejszym kurdupelkiem w tej rodzinie? Przede mną tydzień pracy na planie zdjęciowym daleko od kraju, ale tym razem zabieram ze sobą RODZINKĘ. Mamy trzy wielkie torby podróżne i nie zawahamy się ich użyć. Letnich podróży CZAS START
- napisała Kasia Skrzynecka.

Fani nie mogli uwierzyć, że córka Kasi Skrzyneckiej jest już taka duża i przerosła znaną mamę! Pod postem od razu pojawiło się wiele miłych komentarzy, jednak najwięcej komplementów zebrała właśnie 12-letnia Alikia.

Życzę Państwu super wypoczynku. Córka przerosła mamę, śliczna dziewczyna, ale małe kobietki też są super. Wiem, co mówię, bo mnie już też w rodzince wszyscy przerośli. Serdecznie pozdrawiam.
Piękna rodzinka. Pani Kasiu wygląda Pani zjawiskowo. Córka już jest pięknością. To jest szczęście. Pozdrawiam serdecznie.
Ojej jak córcia już wyrosła! Śliczna dziewczyna
- zachwycają się fani

I my również dołączamy się do tych ciepłych słów!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka pokazała serię przerobionych zdjęć. Wyjaśnia "po co te filtry"

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki rocznica ślubu
Instagram @katarzyna_skrzynecka_official marcinlopucki
Reklama
Reklama
Reklama