Kasia Dowbor żegna panią Justynę

"Tyle miłości dawała swoim córeczkom" - Katarzyna Dowbor żegna panią Justynę z "Nasz nowy dom"

Kasia Dowbor żegna panią Justynę

Katarzyna Dowbor w poruszającym wpisie pożegnała panią Justynę, uczestniczkę programu "Nasz nowy dom", która przegrała walkę z nowotworem. Niestety, wczoraj (19 września) wieczorem na fanpage'u na Facebooku producenci programu przekazali bardzo smutną wiadomość, że pani Justyna zmarła zaledwie dwa miesiące po nagraniach odcinka z jej udziałem. 

W dwa miesiące po nagraniu tego odcinka Pani Justyna przegrała walkę z chorobą.
Na zawsze zapamiętamy Jej uśmiech, radość i wolę życia.

Cieszymy się, że dane nam było ją spotkać- czytamy na Facebooku.

Śmierć uczestniczki "Naszego nowego domu" wstrząsnęła wszystkimi. Poruszające pożegnania opublikowały prowadząca Katarzyna Dowbor i architektka, Martyna Kupczyk. 

Prowadząca "Nasz nowy dom" żegna panią Justynę

Pani Justyna mieszkała wraz z dwoma córkami w Gliwicach. Mama 12-letniej Wiktorii i 10-letniej Amelii chorowała na nowotwór i samotnie wychowywała swoje córki. Po rozwodzie kupiła małe mieszkanie w bloku, ale było w tak złym stanie, że kobieta i jej córki nie mogły w nim zamieszkać. Z pomocą przyszła ekipa "Naszego nowego domu" , która wyremontowała mieszkanie pani Justyny. Niestety, dwa miesiące po remoncie i nagraniach programu pani Justyna przegrała walkę z chorobą. W trakcie trwania remontu panie wzięły udział w rodzinnej sesji zdjęciowej! Pamiątkowe zdjęcia zostały umieszczone przez Katarzynę Dowbor na jednej ze ścian nowego domu...

Prowadząca program i Martyna Kupczyk pożegnały panią Justynę wzruszającymi wpisami w sieci.

Pani Justyna dwa miesiące po zamieszkaniu w nowym domu przegrała niestety walkę z rakiem. Tyle miłości dawała swoim córeczkom... Będziemy o niej pamiętać. .- napisała Katarzyna Dowbor

Justyna, taką Cię zapamiętam. Uśmiechniętą, radosną. Mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś też masz swój wymarzony pokój-  czytamy na profilu Martyny Kupczyk.

Zobaczcie fragment ostatniego odcinka programu "Nasz nowy dom" z udziałem pani Justyny. Bliskim kobiety składamy kondolencje. 

Zobacz także: "Tego na ekranie nie widać, ale..." Katarzyna Dowbor zdradziła kulisy programu "Nasz nowy dom"

Fragment programu z udziałem pani Justyny. 

 

Katarzyna Dowbor pożegnała uczestniczkę programu.

 

Martyna Kupczyk żegna panią Justynę.

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48