Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek
Mat. prasowe
Newsy

Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela! Pod jej zdjęciami zawrzało

Dzięki szczeremu wywiadowi Marcina Hakiela, fani w końcu poznali powód rozpadu jego małżeństwa. Katarzyna Cichopek już reaguje na krytyczne słowa fanów.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wydawali się być najbardziej pewnym małżeństwem polskiego show-biznesu. Po 17 wspólnych latach nikt nie spodziewał się informacji o rozstaniu. Odkąd para ogłosiła swoją decyzję, tylko Marcin Hakiel zabiera głos w tej  sprawie.  Dotąd jednak fani nie znali prawdziwego powodu rozpadu tego związku. Szczegóły na ten temat ujawnił oczywiście tancerz, którzy wyznał, że został opuszczony... Jak Katarzyna Cichopek zareagowała na te słowa?

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Katarzyna Cichopek odcina się od fanów? Aktorka reaguje na wywiad byłego partnera

Marcin Hakiel w swoim pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek ujawnił wiele szczegółów z prywatnego życia. W poruszającej rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską tancerz zdradził, że to jego żona zdecydowała o zakończeniu tego związku i "prosiła o wolność". Dla fanów, którzy już wcześniej przypuszczali, że to Marcin Hakiel został opuszczony, była to i tak zaskakująca informacja. Katarzyna Cichopek jeszcze niedawno chwaliła się rodzinnymi zdjęciami, a dziś dość szybko odcięła się od całej tej sytuacji.

Nic więc dziwnego, że gdy Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek tak szczerze, widzowie dość szybko zaczęli krytycznie oceniać aktorkę, a pod jej zdjęciami zaczęły pojawiać się pełne krytyki i pytań komentarze. Katarzyna Cichopek szybko sobie z tym problemem poradziła i zareagowała na wywiad męża, blokując możliwość dodawania komentarzy pod swoimi ostatnimi zdjęciami.

Zobacz także: Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek! "Moja była partnerka prosiła o wolność"

Katarzyna Cichopek od momentu wydania oświadczenia o rozstaniu odcięła się powstałej wokół tego wydarzenia medialnej burzy. Aktorka niczego nie zmieniła w swojej relacji z fanami, wciąż pracuje, podróżuje, reklamuje produkty na Instagramie i cieszy się życiem. Dziś już wiemy, że to właśnie Katarzyna Cichopek podjęła decyzję o rozstaniu, stąd jej chęć zdystansowania się od całej sprawy. Zraniony Marcin Hakiel podszedł do tego zupełnie inaczej...

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek wrócą do siebie?

Zobacz także: Uśmiechnięty Marcin Hakiel odbiera dzieci ze szkoły. Nowe zdjęcia paparazzi

Fani pocieszają Marcina Hakiela

Marcin Hakiel od momentu rozstania bardzo się zmienił. Tancerz otwarcie mówił, że cierpi i choć stara się ułożyć swoje sprawy na nowo, wciąż rozmyśla nad tym, co się stało. Rozstanie okazało się być także powodem metamorfozy Marcina Hakiela. Jego szczery wywiad spowodował, że fani bardzo współczują tancerzowi i chętnie go pocieszają:

- Po zobaczeniu rozmowy z Panem wiem jedno: jest Pan mądrym mężczyzna, który sobie poradzi. Każdego dnia będzie lepiej. Wiem o tym z doświadczenia. Spokojnie, tylko robić swoje

- Znajdziesz kogoś lepszego, kto Cię w pełni doceni. Za rogiem czeka na pewno coś pięknego.

- Super facet z Pana!!! Wiem, że to tylko słowa, ale naprawdę wszystko się ułoży, i będzie Pan jeszcze bardzo szczęśliwy i kochany 

Fani mocno przejęli się wyznaniem Marcina Hakiela, który przyznał, że wolność, której tak bardzo potrzebowała Katarzyna Cichopek "ma imię". Jak można się domyślić, wielu internautów od razu ostro oceniło aktorkę. Inni jej bronią, w końcu nikt nie zna prawdziwych uczuć Katarzyny Cichopek i jej stanowiska w tej sprawie.

Myślicie, że szczery wywiad Marcina Hakiela spowoduje, że jego żona w końcu zabierze głos w sprawie?

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek
Mat. prasowe/TVN

Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela
mat. prasowe/Mateusz Grochocki/DDTVN/East News
Newsy
Sylwia Bomba reaguje na wywiad Marcina Hakiela. Zwróciła się do tancerza!
Gwiazda "Gogglebox" opublikowała szczery komentarz na profilu Marcina Hakiela. Sprawdźcie, co napisała Sylwia Bomba! Po której stronie stanęła?

Sylwia Bomba skomentowała rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała szczery komentarz pod ostatnim wpisem tancerza i dała jasno do zrozumienia, że staje po jego stronie. Sylwia Bomba, która sama przeżyła rozstanie z partnerem, nie ukrywa, że doskonale wie, co teraz przeżywa Marcin Hakiel. Celebrytka zwróciła się do męża Katarzyny Cichopek! Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela W minioną niedzielę Marcin Hakiel w "Mieście Kobiet" po raz pierwszy publicznie opowiedział o rozstaniu z żoną. Niestety, kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że kończą swój związek. Para rozstała się po 17 wspólnie spędzonych latach i teraz, czeka na sprawę rozwodową. Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu nie ukrywał, że to nie on podjął decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa. Tancerz przyznał, że jego żona od jakiegoś czasu prosiła go o przestrzeń i wolność, a po czasie miało się okazać, że ta "wolność ma imię". Według medialnych doniesień Cichopek jest wściekła, że tancerz wprost zasugerował zdradę!  Internauci ruszyli ze wsparciem dla Marcina Hakiela, który w wywiadzie głośno przyznał, że rozstanie było dla niego wielkim ciosem. Teraz jego wyznanie skomentowała również Sylwia Bomba! Trzymaj się Marcin! Jestem z Tobą, doskonale wiem przez co przechodzisz. Pamietaj, że koniec czegoś jest początkiem czegoś nowego. Ściskam- napisała gwiazda "Gogglebox". Zobacz także:   Katarzyna Cichopek jest wściekła po wywiadzie Marcina Hakiela. Zadzwoniła do byłego partnera! Sylwia Bomba sama przechodziła przez rozstanie, dlatego teraz postanowiła wesprzeć Marcina Hakiela. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" w lipcu 2021 roku poinformowała swoich...

Marcin Hakiel z dziećmi
marcinhakiel/Instagram
Newsy
Marcin Hakiel marzy o kolejnym dziecku? Pokazał zdjęcie z wózkiem
Marcin Hakiel świetnie odnajduje się w roli taty. Czy tancerz chciałby, żeby jego rodzina jeszcze się powiększyła? Wygląda na to, że tak!

Marcin Hakiel od rozstania z Katarzyną Cichopek jest bardzo szczery w swoich wyznaniach, czasami nawet intymnych, w mediach społecznościowych. Tancerz chwali się swoją codziennością w towarzystwie dzieci i mimo rozwodu, który wciąż bardzo przeżywa, już planuje swoją przyszłość. Nie ma wątpliwości, że Marcin chciałby mieć jeszcze jedno dziecko, a zdradziło go jedno zdjęcie! Marcin Hakiel chciałby znów zostać ojcem?  Marcin Hakiel dużo zaryzykował, wyjawiając sekret swojego rozstania z Katarzyną Cichopek. W wywiadzie z Aleksandrą Kwaśniewską Hakiel przyznał, że został porzucony. Była partnerka tancerza prosiła o coraz więcej wolności i szybko wyszło na jaw, że ta "wolność ma imię". Wywiad w "Mieście kobiet" rozpętał niemałą medialną burzę. Jakby tego było mało, wyciekły prywatne rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Choć nikt nie zdecydował się na ich oficjalną publikację, dotarły one do TVP, a także Marcina Hakiela, który zdradził, że to, co padło w tych rozmowach, "było straszne". Mimo tylu trudnych przeżyć i to na oczach całej Polski, Marcin Hakiel pozostaje wciąż uśmiechnięty i z radością patrzy w przyszłość. Fani nie kryli jednak zaskoczenia jego ostatnim wyznaniem. Tancerz zdradził, że marzy o kolejnym dziecku... Na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciem z przyjacielem, który dopiero co został ojcem. Panowie pozują do zdjęcia z wózkiem dziecięcym, a Marcin Hakiel pod fotografią napisał:  - W sumie myślę o nowych czterech kółkach 😛 Zobacz także:  :  Katarzyna Cichopek zawiadamia policję! Jest oficjalny komunikat  Marcin Hakiel od rozstania z Katarzyną Cichopek na swoim Instagramie publikuje mnóstwo zdjęć z dziećmi. Tancerz zapewnia swoim pociechom mnóstwo atrakcji, a...

Marcin Hakiel broni Katarzyny Cichopek
Instagram @katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki: "Zdrada to coś najgorszego". Marcin Hakiel broni żony
Marcin Hakiel stanął w obronie Katarzyny Cichopek po swoim głośnym wywiadzie. Opublikował mocny komentarz o "byłej partnerce".

Marcin Hakiel udzielił mocnego wywiadu w "Mieście Kobiet" na temat swojego rozstania z Katarzyną Cichopek. Podczas rozmowy zasugerował, że "jego była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o wolność". Dodał także, że "gdy jej to dał, okazało się, że wolność ma imię". Widzowie zinterpretowali słowa tancerza, jako wyznanie o zdradzie i nie zostawili na aktorce suchej nitki. Marcin Hakiel nie pozostał bierny na komentarze oburzonych internautów i zabrał głos.  Marcin Hakiel staje w obronie Katarzyny Cichopek Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli parą przez 17 lat. Kiedy ogłosili rozstanie, oznajmili fanom, że powody decyzji zostawią dla siebie. O ile aktorka faktycznie starała się unikać tematu, jej mąż nie ukrywał, że przeżywa rozstanie. Nie zamierza przekreślać pięknych lat i wspomnień spędzonych z byłą żoną. Kilka tygodni po rozstaniu Marcin Hakiel zdecydował się jednak na udzielenie pierwszego wywiadu.   Marcin Hakiel wyznał: "Moja partnerka prosiła o wolność".  Jego dalsze słowa nakierowały fanów na to, że powodem rozstania mogła być zdrada ze strony Katarzyny Cichopek. Na jej profilu zaczęły się pojawiać się komentarze oburzonych fanów. Katarzyna Cichpek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela , blokując komentarze na swoim koncie na Instagramie. Te jednak pojawiały się również na profilu tancerza, a ten nie pozostał na nie obojętny. Marcin Hakiel stanął w obronie byłej żony.  Zobacz także:  Uśmiechnięty Marcin Hakiel odbiera dzieci ze szkoły. Nowe zdjęcia paparazzi Internauci po wywiadzie Marcina Hakiela ruszyli ze wsparciem i jawnie pisali, co myślą o wyznaniu byłego męża Katarzyny Cichopek:  - Jesteś świetny, a zdrada to coś najgorszego. Trzymaj się, Marcin  - Bardzo ważny głos. Podziwiam za opanowanie...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik