Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek
marcinhakiel/Instagram
Newsy

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek: "Ja się tego nie wstydzę"

W "Mieście Kobiet" Marcin Hakiel zdradził jak tak naprawdę czuje się po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz wziąć bardzo przeżywa to, co się stało.

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek bardzo się zmienił. Tancerz nigdy dotąd nie był aż tak aktywny w mediach społecznościowych, często opowiadając o swoim prywatnym życiu i towarzyszącym rozstaniu emocjom. O ile Katarzyna Cichopek wciąż w tej sprawie milczy, Marcin Hakiel postanowił pójść o krok dalej i udzielić pierwszego wywiadu na ten temat. W sieci pojawił się kolejny fragment wywiadu dla "Miasta Kobiet" w którym tancerz mówi wprost o swojej tęsknocie...

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Marcin Hakiel wciąż myśli o Katarzynie Cichopek. "Widać, że został porzucony"

Marcin Hakiel nie boi się mówić o tym, co czuje po zakończeniu swojego 17-letniego małżeństwa. Tancerz coraz bardziej otwiera się przed fanami, opowiadając o swojej nowej rzeczywistości. W bardzo ważnym wywiadzie w programie "Miasto Kobiet" Marcin Hakiel po raz pierwszy opowie o rozstaniu z Katarzyną Cichopek tak szczerze. W sieci pojawił się już fragment  rozmowy podczas której poruszony tancerz wyznaje Aleksandrze Kwaśniewskiej bardzo szczerze:

- Znaczy się... Ja się tego nie wstydzę, tego, co przeżyłem i tego, co przeżywam. I tego, co myślę, że będę przeżywał - przyznał Hakiel -To znaczy - tego rozstania - zdradził w końcu.

Miasto kobiet: Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek
mat. prasowe

Zobacz także: Marcin Hakiel pokazał córkę. Helena to kopia Katarzyny Cichopek!

Marcin Hakiel przyznał, że nie ma żalu wobec Katarzyny Cichopek, a nawet wciąż ma do niej pozytywne uczucia! Tancerz uzasadnia to ilością wspólnych lat, małżeństwa.

- Bo po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można po prostu wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej osobie... I w sumie chyba jakaś część mnie do dzisiaj ma pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki - przyznaje.

Dla fanów te słowa są jednoznaczne z tym, że naprawdę to Marcin Hakiel został porzucony! W sieci zawrzało od komentarzy!

Fani są nieco zaskoczeni postawą Marcina Hakiela i jego otwartością. W końcu w takim samym oświadczeniu zarówno tancerz jak i Katarzyna Cichopek zapewniali, że nie będą poruszać kwestii swojego rozstania publicznie. Fani jednak bronią tancerza i zauważają, że Marcin Hakiel wciąż cierpi:

- Proszę Was nie oceniajcie Marcina. Jest wrażliwy i każdy swój rozpad przeżywa inaczej. Jedni milczą a, za chwilę chcieliby z siebie to wykrzyczeć... To jest normalne zrozumcie. Brawo Marcin 👏

- Widać, że jest wewnętrznie zniszczony. Bardzo schudł, nerwowo gestykuluje...szkoda faceta. A Kasia na Malediwach z delfinami pływa... - żałują Marcina inni fani.

- To może być dla Pana Marcina swego rodzaju autoterapia. Widać, że to on został zostawiony - zauważają widzowie.

Cóż, pozostaje nam czekać na całość wywiadu. Najnowszy odcinek "Miasta kobiet" z udziałem Marcina Hakiela zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę, 24 kwietnia, o godzinie 12:30 i 22:15, na antenie TVN Style. Myślicie, że tancerz w końcu wyjawi, dlaczego jego związek się rozpadł?

Zobacz także: Burza pod zdjęciem Marcina Hakiela: "Panie Marcinie wszystko dobrze?"

Ekspertka ŚLOPW Chorzewska koemntuje zachowanie Hakiela
TRICOLORS/East News

Miasto kobiet: Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek
mat. prasowe
Newsy
"Miasto kobiet": Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek! 
Marcin Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską "zdradzi, co czuje mężczyzna porzucony". Tancerz w "Mieście kobiet" opowie o powodach rozstania z Katarzyną Cichopek?

Marcin Hakiel będzie gościem Aleksandry Kwaśniewskiej w "Mieście kobiet"! Tancerz przyjął zaproszenie do programu, w którym ma opowiedzieć o swoich odczuciach po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Z informacji prasowej dowiadujemy się, że Marcin Hakiel ma zdradzić przed kamerami,  jak radzi sobie w trudnej sytuacji i jakie ma plany na przyszłość. Czy tancerz powie, dlaczego po 17 latach razem z Katarzyną Cichopek podjęli decyzję o zakończeniu związku? Marcin Hakiel w "Mieście kobiet" o rozstaniu z Kasią Cichopek Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez 17 lat tworzyli zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Para poznała się na planie programu "Taniec z Gwiazdami" w 2005 roku, a trzy lata później powiedzieli sobie sakrametnalne tak podczas romantycznej uroczystości w Zakopanem. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki dzieci: syna Adama i córki Heleny. Niestety, chociaż wydawało się, że miłość w związku gwiazdy "M jak miłość" i tancerza kwitnie w najlepsze, to na początku marca tego roku para ogłosiła rozstanie. Katarzyna Cichopek opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej związek z Marcinem Hakielem to już przeszłość.   Teraz, kilka tygodni po ogłoszeniu rozstania Marcin Hakiel, postanowił opowiedzieć o trudnych chwilach w programie "Miasto kobiet".  Marcin Hakiel, choreograf i tancerz, opowie Aleksandrze Kwaśniewskiej o swoich emocjach związanych z rozstaniem. Przez 14 lat był mężem aktorki Katarzyny Cichopek. Niedawno wydali wspólne oświadczenie o rozpadzie ich związku. Gość “Miasta kobiet” zdradzi nam co czuje mężczyzna porzucony i jak zamierza budować swoje życie na nowo- czytamy w informacji prasowej.  Zobacz także:   Psycholog ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje zachowanie...

Marcin Hakiel z dziećmi
marcinhakiel/Instagram
Newsy
Marcin Hakiel marzy o kolejnym dziecku? Pokazał zdjęcie z wózkiem
Marcin Hakiel świetnie odnajduje się w roli taty. Czy tancerz chciałby, żeby jego rodzina jeszcze się powiększyła? Wygląda na to, że tak!

Marcin Hakiel od rozstania z Katarzyną Cichopek jest bardzo szczery w swoich wyznaniach, czasami nawet intymnych, w mediach społecznościowych. Tancerz chwali się swoją codziennością w towarzystwie dzieci i mimo rozwodu, który wciąż bardzo przeżywa, już planuje swoją przyszłość. Nie ma wątpliwości, że Marcin chciałby mieć jeszcze jedno dziecko, a zdradziło go jedno zdjęcie! Marcin Hakiel chciałby znów zostać ojcem?  Marcin Hakiel dużo zaryzykował, wyjawiając sekret swojego rozstania z Katarzyną Cichopek. W wywiadzie z Aleksandrą Kwaśniewską Hakiel przyznał, że został porzucony. Była partnerka tancerza prosiła o coraz więcej wolności i szybko wyszło na jaw, że ta "wolność ma imię". Wywiad w "Mieście kobiet" rozpętał niemałą medialną burzę. Jakby tego było mało, wyciekły prywatne rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Choć nikt nie zdecydował się na ich oficjalną publikację, dotarły one do TVP, a także Marcina Hakiela, który zdradził, że to, co padło w tych rozmowach, "było straszne". Mimo tylu trudnych przeżyć i to na oczach całej Polski, Marcin Hakiel pozostaje wciąż uśmiechnięty i z radością patrzy w przyszłość. Fani nie kryli jednak zaskoczenia jego ostatnim wyznaniem. Tancerz zdradził, że marzy o kolejnym dziecku... Na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciem z przyjacielem, który dopiero co został ojcem. Panowie pozują do zdjęcia z wózkiem dziecięcym, a Marcin Hakiel pod fotografią napisał:  - W sumie myślę o nowych czterech kółkach 😛 Zobacz także:  :  Katarzyna Cichopek zawiadamia policję! Jest oficjalny komunikat  Marcin Hakiel od rozstania z Katarzyną Cichopek na swoim Instagramie publikuje mnóstwo zdjęć z dziećmi. Tancerz zapewnia swoim pociechom mnóstwo atrakcji, a...

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek
marcinhakiel/Instagram
Newsy
Marcin Hakiel pojechał z dziećmi tam, gdzie często bywał z Katarzyną Cichopek. Fani: "Przykre"
Marcin Hakiel pochwalił się weekendem spędzonym z dziećmi. Tancerz nie przewidział, że jego fani są aż tak spostrzegawczy...

Marcin Hakiel jest w stałym kontakcie z fanami. Tancerz pokazuje swoją codzienność i nowe życie, którego od jakiegoś czasu nie wiedzie już u boku swojej żony Katarzyny Cichopek. Rozstanie pary po 17 latach związku wzbudziło oczywiście u fanów ogromne emocje i starają się wspierać Marcina Hakiela w tej trudnej sytuacji. Niestety, czasem potrafią jednak tancerzowi wyrządzić sporą przykrość i tak stało się tym razem. Fani zauważyli, że miejsce w które Hakiel wyjechał z dziećmi było kiedyś ulubionym celem jego wypadów z Kasią Cichopek... Marcin Hakiel podróżuje w sentymentalne miejsca? "Nie ma już dość?" - pytają fani Podczas głośnego wywiadu Aleksandry Kwaśniewskiej z Marcinem Hakielem doszło do zaskakującego wyznania. Marcin Hakiel ujawnił, że to on został porzucony, a jego żona prawdopodobnie już związała swoje życie z nowym mężczyzną. Te słowa sprawiły, że Katarzyna Cichopek szybko znalazła się w ogniu krytyki. Aktorka jednak nadal nie postanowiła zabrać głosu w sprawie. Marcin Hakiel za to chętnie opowiada fanom o swoich emocjach związanych z rozstaniem i często pokazuje zdjęcia z dziećmi. Fani nawet zaczęli apelować do Marcina Hakiela, by przestał rywalizować z Katarzyną Cichopek o miano lepszego rodzica.  Takie komentarze nie robią jednak na tancerzu żadnego wrażenia. Marcin Hakiel uwielbia pokazywać swoją codzienność oraz dzieci i nie ma zamiaru tego zmieniać. Helena i Adam dużo ostatnio podróżują, a rodzice wciąż fundują im nowe wyjazdy i wakacje. Dopiero co Katarzyna Cichopek była z dziećmi na Malediwach, a kilka tygodni później Marcin Hakiel zabrał swoich potomków w swoje ukochane miejsce, czyli do Zakopanego, gdzie zatrzymali się w jednej z popularnej sieci hoteli.         Wyświetl...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik