Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy

Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...”

Kasia Stankiewicz nie kryła radości na wieść o tym, że odpada z "Dance, Dance, Dance"!

W drugim odcinku "Dance, Dance, Dance", pożegnaliśmy pierwszą parę. Po zsumowaniu ocen jurorów okazało się, że najmniejszą ilość punktów zgromadziły Kasia i Ania Stankiewicz. Jednak reakcja wokalistki na wiadomość, że jej duet rozstaje się z show, zaskoczył jurorów. Piosenkarka nie kryła swojej radości, że to właśnie ona i jej siostra opuszczają program! 

Zobacz także: Pierwsza para odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Zobaczcie co wydarzyło się w drugim odcinku programu!

Adam Zdrójkowski zdradził, komu będzie kibicował w nowej edycji „Dance dance dance". Duże zaskoczenie!

Kasia Stankiewicz nie kryła radości, że odpada z "Dance. Dance. Dance"! 

Program "Dance, Dance, Dance" to przede wszystkim świetna zabawa, która dostarcza widzom wspaniałej rozrywki. Uczestnicy show muszą jednak włożyć sporo pracy, aby później móc zaprezentować się na scenie jak najlepiej. Okazało się, że dla Kasi Stankiewicz udział w programie był naprawdę wyczerpujący. To właśnie wokalistka i jej siostra Anna odpadły z show jako pierwsze. Jednak piosenkarka w ogóle nad tym nie ubolewała. 

Kiedy ogłoszono werdykt jury i okazało się, że to właśnie siostry Stankiewicz opuszczają program, wokalistka... bardzo się ucieszyła! Zachowanie piosenkarki zdziwiło jurorów, a zwłaszcza Annę Muchę.

Nie kumam tego. Nie rozumiem! [...] Jestem rozczarowana. Jestem autentycznie zawiedziona, jest mi przykro. Mam poczucie, że Kasia przede wszystkim oddała ten program i udział w tym programie walkowerem. Jest mi strasznie przykro, spodziewałam się gry fair play. Dlaczego ktoś oddaje program, kiedy ma wszystkie warunki, atuty po swojej stronie? - powiedziała Anna Mucha. 

Sama wokalistka po zakończeniu odcinka przyznała, że udział w programie był dla niej wyczerpujący i zapewne nigdy więcej nie zdecyduje się na coś podobnego. A wy jak oceniacie zachowanie Kasi Stankiewicz? Czy rzeczywiście wokalistka oddała swój udział w show walkowerem? 

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP

Reakcja Kasi Stankiewicz na odpadnięcie z "Dance, Dance, Dance" zdziwiła jurorów, a w szczególności Annę Muchę!

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP

 

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy
Kasia Stankiewicz odpowiada na krytykę Anny Muchy: "Stałam się obiektem jednoosobowego tandetnego show"
Kasia Stankiewicz wyjawiła, dlaczego ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Padły mocne słowa!

W sobotę 7. marca z programu "Dance, Dance, Dance" odpadła pierwsza para. Po zsumowaniu ocen jurorów okazało się, że to Kasia Stankiewicz i jej siostra muszą opuścić show. Wokalistka bardzo ucieszyła się na tę wiadomość, a jej reakcja zszokowała jurorów i niektórych widzów. W niedzielny poranek w "Pytaniu na śniadanie" Kasia Stankiewicz wyjawiła, dlaczego zareagowała w taki sposób! Padły naprawdę mocne słowa!  Zobacz także:  Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...” Kasia Stankiewicz zdradziła, dlaczego ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! W drugim odcinku "Dance, Dance, Dance" oczywiście nie zabrakło emocji, wzruszeń i przede wszystkim ostrych ocen najsurowszej jurorki show - Anny Muchy ! Niestety, z programem musiała też pożegnać się pierwsza para. Okazało się, że według jurorów najsłabiej zaprezentowały się siostry Stankiewicz i to one musiały opuścić show. Kasia wyglądała jednak na bardzo szczęśliwą i nie kryła swojej radości, że to właśnie ona i jej siostra opuszczają program. Zachowanie wokalistki mocno zdziwiło jurorów, a przede wszystkim Annę Muchę!  Nie kumam tego. Nie rozumiem! [...] Jestem rozczarowana. Jestem autentycznie zawiedziona, jest mi przykro. Mam poczucie, że Kasia przede wszystkim oddała ten program i udział w tym programie walkowerem. Jest mi strasznie przykro, spodziewałam się gry fair play. Dlaczego ktoś oddaje program, kiedy ma wszystkie warunki, atuty po swojej stronie? - powiedziała Anna Mucha.  W niedzielny poranek Kasia i Ania Stankiewicz gościły w programie "Pytanie na śniadanie". W rozmowie z Marceliną Zawadzką i Tomaszem Wolnym wokalistka zdradziła, że odebrano jej chęć nauczenia się czegoś...

Marcin Mroczek krytykuje jury "Dance, Dance, Dance"
TV-Show
Marcin Mroczek krytykuje jury "Dance, Dance, Dance"! "Nie spisuje się najlepiej"! 
Marcin Mroczek broni brata w "Dance, Dance, Dance" i krytykuje jury programu, w tym Annę Muchę!

Za nami drugi odcinek show "Dance, Dance, Dance", który przyniósł nam masę emocji. Z programu odpadły Ania i Kasia Stankiewicz, które zebrały najsłabsze noty od jurorów. Również taniec Rafała Mroczka i Przemka Cypryańskiego został dość nisko oceniony przez sędziów, co nie uszło uwadze Marcinowi Mroczkowi. Brat Rafała na swoim InstaStories mocno skrytykował Annę Muchę, Idę Nowakowską i Roberta Kupisza!  Marcin Mroczek staje w obronie brata w "Dance, Dance, Dance" i krytukuje Annę Muchę! W pierwszym odcinku Mroczek i Cypryański zebrali najwyższe noty od jury, a w drugim - o wiele słabsze. Anna Mucha po ich występie powiedziała, że obniżyli swoją poprzeczkę. Marcin Mroczek, brata Rafała, oglądał ich popisy w domu i nagrywał swoje reakcje na InstaStories. Nie zgadza się z opinią Anny, do której zaapelował: Aniu, ale to oni sobie wyznaczyli i sobie podnieśli poprzeczkę. Oceniaj ich do uczestników, a nie do poprzeczki, która jest stawiana samemu sobie - powiedział. Ale to nie wszystko! Kiedy okazało się, że decyzją jury program muszą opuścić siostry Stankiewicz, jedna z nich, Kasia, wyraźnie się ucieszyła, co oczywiście mocno skrytykowała Anna Mucha. Jednak Marcin stanął w obronie dziewczyn, twierdząc, że jury nie spełnia swojego zadania: Miny całej trójki mówią same za siebie. Bo nie chyba taka jest ich rola. No jury nie spisuje się nie najlepiej niestety - powiedział Marcin Mroczek na InstaStories. Czy ma rację? Jego reakcja jest naprawdę emocjonalna!  Anna Mucha i bracia Mroczkowie znają się od lat - grają razem w serialu "M jak miłość". Jednak w "Dance, Dance, Dance" Ania ocenia Rafała i jest w stosunku do niego bardzo wymagająca! A to najwyraźniej nie podoba się Marcinowi....

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy
Pierwsza para odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Zobaczcie co wydarzyło się w drugim odcinku programu!
Pierwsza para odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Zobaczcie co jeszcze się wydarzyło w drugim odcinku programu.

Za nami drugi odcinek "Dance Dance Dance", w którym oczywiście nie zabrakło emocji, wzruszeń i przede wszystkim ostrych ocen najsurowszej jurorki show - Anny Muchy! Gwiazda w dalszym ciągu jest bardzo wymagająca i nie odpuszcza uczestnikom szczerych do bólu opinii. W dzisiejszym odcinku pożegnaliśmy też pierwszą parę! Zobaczcie co wydarzyło się w tanecznym show "Dance Dance Dance".  Zobacz także:  Widzowie "Dance dance dance" ostro oceniają Annę Muchę!  "Psujesz atmosferę tego show"!  Drugi odcinek "Dance Dance Dance" - pierwsza para odpadła z show! Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się zwycięzcy poprzedniego odcinka - Rafał Mroczek oraz Przemysław Cyryański . Tym razem ich taniec do piosenki "Scream" Michaela Jacksona i Janet Jackson nie przypadł do gustu jurorom! Najsurowiej chłopaków oceniła... Anna Mucha !  "Król Was zdominował i zżarł" - powiedziała jurorka.  Niestety pozostali jurorzy również mieli zastrzeżenia do występu aktorów i ostatecznie Rafał i Przemek otrzymali 17 punktów.  Następnie na scenie pojawili się  Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka , którzy zatańczyli do utworu "Somebody That I Used to Know". Ich występ zachwycił wszystkich i para otrzymała wysokie noty od całej trójki jurorów. Ostatecznie duet dostał 23 punkty.  Jako kolejni w duecie zaprezentowali się bracia Jonkisz.  Ich układ choreograficzny do utworu "You Should Be Dancing (Bee Gees)" przypadł do gustu jurorów, którzy obdarowali chłopaków wysokimi notami! W sumie Rafał i Krzysiek otrzymali 21,5 pkt. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz  swoim tańcem do utworu "Slave To The Music" zachwycili publiczność, która obdarowała...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner