Kasia Glinka w białej marynarce
EastNews

Katarzyna Glinka jest w drugiej ciąży?! Zaskakujące doniesienia! Zobaczcie jej ostatnie zdjęcia

Kasia Glinka w białej marynarce
EastNews

Wspaniałe wiadomości z samego rana. Jeden z magazynów informuje, że Kasia Glinka spodziewa się drugiego dziecka! 42-latka ponoć marzyła o powiększeniu rodziny i już za kilka miesięcy jej pragnienie spełni się. Aktorka i jej partner nie są ze sobą długo, ale kilka miesięcy temu zaręczyli się. Czy Kasia Glinka pójdzie do ołtarza z ciążowym brzuszkiem? Zobaczcie, jak ciążę skomentowała gwiazda.

Kasia Glinka jest w ciąży?

Baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze! Niedawno mamami zostały m.in. Agnieszka Kaczorowska, Joanna Krupa czy Joanna Jarmołowicz, a wkrótce kolejne gwiazdy dołączą do grona mam! W ciąży są m.in. Joanna Moro, Anna Lewandowska, Weronika Marczuk, Ewa Mrozowska czy Justyna Nagłowska. Wkrótce na świat ma przyjść także drugie dziecko Katarzyny Glinki! 

- Dziękuję, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej -  wyznała w rozmowie z "Na żywo". 

Zobacz także: Joanna Krupa robi manicure córce? "Jaki kolor wybierzesz? Różowy?"

Ojcem dziecka jest nowy partner Kasi, z którym spotyka się blisko półtora roku. Kilka miesięcy temu para zaręczyła się. Poznali się na imprezie sportowej, gdzie Glinka postanowiła przebiec szalenie trudny maraton. Do domu wróciła nie tylko z medalem, ale i numerem telefonu do Jarosława Bienieckiego, który jest wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych oraz prezesem Runmageddonu. 

Zarówno dla Kasi jak i Jarka nie będzie to pierwsze dziecko. Aktorka ze związku małżeńskiego z Przemkiem Gołdonem ma 7-letniego synka Filipa. Natomiast jej ukochany wychowuje córeczkę Maję. 

W lutym br. para zaręczyła się! Czy w związku z ciążą aktorki przyśpieszy ślub? Tego niestety nie wiadomo. 

 

Tak Kasia prezentowała się na gali Influencer's Top w Warszawie 12.11. Czy dostrzegacie ciążowe krągłości?

Kasia Glinka w czarnej marynarce

Kasia Glinka wkrótce po raz drugi zostanie mamą?

Katarzyna Glinka na pokazie kolekcji Macieja Zienia
East News

Ojcem dziecka jest Jarosław Bieniecki

Kasia Glinka z partnerem
Instagram

 

 

Więcej na temat Katarzyna Glinka
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49