Kasia Dziurska zachwyciła swoim wyglądem w odważnej sukni! Trenerka i jej partner Emilian Gankowski opublikowali w sieci zdjęcia ze ślubu, na którym Kasia zaprezentowała się w bardzo seksownej kreacji. Internauci są zachwyceni wyglądem gwiazdy sportu!

Reklama

Musicie zobaczyć najnowsze zdjęcia Kasi Dziurskiej i Emiliana Gankowskiego. Para wyglądała obłędnie!

Kasia Dziurska w seksownej czerwonej sukni na ślubie

Zaledwie kilka dni temu Emilian Gankowski opublikował w sieci wpis, który wywołał spore zamieszanie wród fanów pary. Sportowiec zapowiedział, że wkrótce popłynie z Kasią w piękny rejs, a internauci zaczęli podjerzewać, że Emil Gankowski sugeruje, że szykuje się do ślubu ze swoją partnerką. Teraz okazuje się, że zakochani rzeczywiście szykowali się do ślubu, ale... nie swojego!

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski pojawili się na pięknej uroczystości podczas której ich bliscy powiedzieli sobie "TAK". Na ślubie Kasia Dziurska zachwyciła swoim wyglądem w odważnej czerwonej sukni!

- Ale kiecka ????
- Piękna sukienka ????❤️
- Pięknie wyglądacie ???? cudowna suknia Kasiu w świetnym kolorze ????
- Kasia wyglądasz przepięknie ????????- komentują internauci.

Zobaczcie sami, jak na ślubie prezentowali się Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. Trenerka wybrała naprawdę odważną kreację! Kasia Dziurska wyglądała jak milion dolarów!

Zobacz także

Zobacz także: Kasia Dziurska i Emilian Gankowski będą mieli dziecko! Kiedy? "Dajemy sobie jeszcze chwilę..."

Kasia Dziurska pokazała, jak wyglądała na ślubie.

Trenerka zachwyciła swoim wyglądem w seksownej sukni.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama