Katarzyna Dziurska i Emil Gankowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

"Cenna lekcja"! Kasia Dziurska komentuje odpadnięcie z "Dance, dance, dance"! Co pisze o jurorach?

Katarzyna Dziurska i Emil Gankowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Kasia Dziurska była bezwzględnie jedną z największych gwiazd "Dance, dance, dance". Choć w ostatnim odcinku odpadła z show, wraz z partnerem Emilem Gankowskim, podbili serca publiczności. Widzowie razem z nimi przeżywali dramaty - jak wtedy, gdy ekwilibrystyczny układ taneczny zakończył się bolesnym upadkiem, jak i te najbardziej udane występy. Ostatni taniec Kasi i Emila, a szczególnie komentarz jednej z jurorek, wywołał dużo kontrowersji.

Kasia, gdy już ochłonęła postanowiła podsumować taneczne show TVP i podziękować kibicom.

Kasia Dziurska podsumowuje "Dance, dance, dance"

Wow..! Kochani! Brak słów, by opisać naszą wdzięczność 🙏 byliście z nami od samego początku ale to co się dzieje od wczoraj przerosło nasze najśmielsze oczekiwania 🙏😻 - pisze trenerka. - Udział w tym projekcie był najlepszym co mogło nas spotkać... WSPANIAŁA ekipa, ogromne emocje, cenna lekcja, z której wyszliśmy na pewno jako lepsze wersje samych siebie🙏 dziękujemy, że mogliśmy pokazać się Wam, takimi jakimi jesteśmy, że zaakceptowaliśmy nas takich i do samego końca byliście z nami! 

Komu szczególnie dziękuje? Jak pisze Kasia, nie wystarczy jej miejsca w poście, by podziękować wszystkim.

Przede wszystkim Tobie Mis @emilian_gankowski ! Za Twoją odwagę!!! wsparcie, bezgraniczną, prawdziwą miłość, za każdy wspólny uśmiech, wspólną łzę Kocham Cię ❤️- pisze Kasia.

Potem wymienia produkcję show oraz wszystkich jurorów.

Za każde wypowiedziane słowo, uśmiech i docenienie, dzięki Wam opuszczamy program jako lepsi ludzie 😻🙏

Swój post kończy wyznaniem:

Tak naprawdę wygraliśmy siedem razy! Każdy kolejny odcinek był dla nas nagrodą, a my czuliśmy się zwycięzcami ❤️
 

Zobacz także: Kasia Dziurska i Emil komentują to, że odpadli z programu "Dance dance dance". Zgadzają się z werdyktem jury?

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Głównie gratulują Kasi i jej partnerowi występów. Wielu uważa też, że to oni powinni dojść do finału show. Niektórzy zdobyli się nawet na osobiste wyznania:

Dla mnie w serduszku Wygraliście!!!  (...) Dzięki temu programowi Bardzo zmieniłam dzięki Pani i Panu @emilian_gankowski tok myślenia! Wszystkie rady pozytywne należy sobie brać do serca i zapamiętać, a wszystkie niedoskonałości, opinie złe i krytyki to należy doskonalić! Dziękuję z Całego serduszka!!!❤ Jesteście NIESAMOWICI!!😀

Zobaczcie cały wpis:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wow..! Kochani! Brak słów, by opisać naszą wdzięczność 🙏 byliście z nami od samego początku ale to co się dzieje od wczoraj przerosło nasze najśmielsze oczekiwania 🙏😻 Zakończyła się nasza taneczna przygoda w programie @dancedancedancetvp ❤️ Udział w tym projekcie był najlepszym co mogło nas spotkać... WSPANIAŁA ekipa, ogromne emocje, cenna lekcja, z której wyszliśmy na pewno jako lepsze wersje samych siebie🙏 dziękujemy, że mogliśmy pokazać się Wam, takimi jakimi jesteśmy, że zaakceptowaliśmy nas takich i do samego końca byliście z nami! Nie starczy mi miejsca w poście, komu chciałabym podziękować🙈 Przede wszystkim Tobie Mis @emilian_gankowski ! Za Twoją odwagę!!! wsparcie, bezgraniczną, prawdziwą miłość, za każdy wspólny uśmiech, wspólną łzę Kocham Cię ❤️ Produkcji Rochstar i Rinke Rooyens, stacji TVP2 @agustinegurrola i @voltbyegurrola, praca z Wami to zaszczyt i ogromne doświadczenie! Jurorom @kupiszrobert @chodakowskaewa @idavictoria za każde wypowiedziane słowo, uśmiech i docenienie, dzięki Wam opuszczamy program jako lepsi ludzie 😻🙏 Wszystkim uczestnikom i prowadzącym. Ogromne brawa dla tancerzy, choreografów, bez Was nie byłoby tego wszystkiego! Dziękujemy za waszą cierpliwość @katarzyna_mieczkowska @paula_kubicka @cukiandcream @julia_maria_kinga_adamczyk_ @marcin.mielczarczyk @art.golec @tomprzadkowsky 💃🕺 Ekipie strojów, make up, włosów i fizjoterapii!! Dziękujemy naszym rodzinom i przyjaciołom, mojemu miastu Nidzica i Wam Kochani, każdemu z osobam przesyłamy dużo miłości i buziaków 😍 Tak naprawdę wygraliśmy siedem razy! Każdy kolejny odcinek był dla nas nagrodą, a my czuliśmy się zwycięzcami ❤️ Strasznie się cieszymy, że nasza wygrana trafi do dobrych osób @druzynablazeja 💪❣️ Dziękujemy Wam za tą szansę i zaufanie ❤️ dziękuje Mamo ❤️

A post shared by Kasia Dziurska (@kasia_dziurska) on

A Wy jak myślicie? Kasia i Emil powinni dojść do finału? 

Kasia Dziurska krytyka Idy
Instagram

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08