Karol Leśniewski w Must Be the Music
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Uczestnik MBTM coveruje przebój Maanamu. Co na to Kora?

Posłuchajcie jak bardzo zmienił oryginalną wersję


Już w najbliższą niedzielę zobaczymy drugi castingowy odcinek szóstej edycji "Must Be the Music". Program ponownie dostarczy nam sporo emocji. Oglądając show warto będzie zwrócić uwagę na występ 18-letniego Karola Leśniewskiego.

Uczestnicy muzycznych show śpiewając piosenkę z repertuaru jednego z jurorów programu często porywają się z motyką na słońce. Wybór takiego repertuaru, gdy trzeba w ciągu kilku minut zaprezentować się z jak najlepszej strony jest ryzykowny. Jednak wokalista podjął to wyzwanie.

Karol przed jurorami zaprezentował własną i niepowtarzalną wersję przeboju Mannamu "Cykady na Cykladach". Kora w poprzednich edycjach, gdy ktoś śpiewał jej piosenkę załamywała ręce i dość mocno krytykowała uczestnika show. Jednak tym razem wokalista była tak zadowolona z tego, co zobaczyła na scenie, że dała porwać się zabawie.

O tym czy Karol Leśniewski przeszedł do kolejnego etapu przekonacie się oglądając "Must Be the Music" w najbliższą niedzielę.

Zobacz: Ostra kłótnia w MBTM. Kora i Sztaba na starcie dali czadu

Kora w Must Be The Music 7
Facebook
Newsy
Must Be The Music: Wokalista porwał się na hit Maanamu. A Kora na to...
Zazwyczaj bywa sroga w takich sytuacjach

Za nami siódmy odcinek najnowszej edycji Must Be The Music . Dla utalentowanych wokalistów i muzyków z całej Polski była to ostatnia szansa, aby zaprezentować swoje umiejętności przed jury i powalczyć o udział w półfinale show. W tym sezonie widzieliśmy już wiele, ale ostatni odcinek również zafundował niezapomniane smaczki. Zobacz: Kora znów dopieka Roguckiemu. Wybroniła wokalistę Naszą największą uwagę zwrócił zaledwie 17-letni wokalista Rafał Lameński . Powód był prosty - chłopak zdecydował, że zaśpiewa przebój Manaamu "Szał Niebieskich Ciał", robiąc to w dodatku w dość charakterystyczny sposób. Historia Must Be The Music zna już wiele takich przypadków i najczęściej nie kończyły się one najlepiej dla wykonawców. Kora rzadko była zadowolona z interpretacji jej hitów i nie miała problemu, aby głośno o tym mówić. Tym razem jednak było inaczej. Lemański dostał cztery razy "TAK", a gwiazda potraktowała go dość łagodnie.   Kora: Nie jesteś pierwszym, który tu śpiewa nasze kawałki. Jesteś młody i masz odwagę śpiewać tak, jak śpiewasz. Zrobiłeś dramatyczną piosenkę, bo świat taki jest. Pokazałeś, ze to tak można śpiewać! Rogucki: Złamałeś wszelkie konwencje, które tu zazwyczaj wspieramy. Ale potrafiłeś nas przekonać! A kto zwrócił waszą uwagę w dzisiejszym odcinku? Zobacz: Rogucki zauroczony uczestniczką "MBTM". Jego żona zareagowała natychmiast Finał ostatniej edycji Must Be The Music:

Kora jest chora
ONS
Newsy
W niedzielę finał MBTM. Co ze stanem zdrowia Kory?
Jest oficjalny komentarz menadżerki

Podczas jednego z ostatnich odcinków "Must Be The Music" przy stole jurorskim zabrakło Kory . Wokalistka nie pojawiła się w studio podczas nagrywania odcinka na żywo, co wywołało falę spekulacji wśród jej fanów. Przypomnijmy: Wyszła na jaw cała prawda o chorobie Kory Już w najbliższą niedzielę odbędzie się wielki finał show i widzowie nie wyobrażają sobie, aby w tak ważnym momencie mogło zabraknąć Kory. Wokalistka słynie z ciętego języka, a jej wypowiedzi ubarwiają program. Menadżerka gwiazdy uspokaja jednak wszystkich - Kora czuje się już lepiej i na pewno zobaczymy ją w finale "Must Be The Music". Kora wraca do zdrowia i dziś czuje się już znacznie lepiej. Teraz robi to co zalecił jej lekarz czyli dużo odpoczywa . W niedzielę będzie w doskonałej formie i pomoże widzom w wyborze zwycięzcy - mówi menedżerka Kory, Katarzyna Litwin . Będziecie oglądać w niedzielę finał show? Komu kibicujecie? Zobacz: W takich luksusach mieszka Kora Kora i inne gwiazdy podczas ostatniego półfinału "Must Be The Music":

Syn Stanisława Sojki w Must Be The Music
Polsat
Newsy
Syn wybitnego muzyka w "Must be the music". Jest bardzo podobny do ojca
Zachwyci jurorów?

Już  w najbliższą niedzielę zobaczymy pierwszy odcinek dziewiątej edycji " Must Be The Music ". Kolejna odsłona największego muzycznego show Polsatu zapowiada się niezwykle ciekawie. Zwłaszcza ze względu na charyzmatyczną Korę. Przypomnijmy: Rusza 9. edycja Must Be The Music. Kora opowiedziała o swoim stanie zdrowia W nowej, dziewiątej już edycji "Must Be The Music. Tylko Muzyka" o sławę i popularność zawalczy Jakub Sojka, syn Stanisława Sojki. Muzyk jest podobny do ojca jak dwie krople wody. Tak jak sławny tata Jakub postanowił także zawalczyć o swoje miejsce na polskiej scenie muzycznej. Ale zamiast wykorzystywać popularność ojca, podobnie jak wielu innych początkujących muzyków, zdecydował się na wzięcie udziału w talent-show. Na scenie "Must Be The Music" 34-letni Sojka wystąpi z zespołem Miąższ, w którym jest perkusistą od kilku miesięcy. Będziecie oglądać? Zobacz: Kora opowiada o największej traumie swojego życia Kora na planie MBTM:

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner