Kamil Grosicki podczas meczu Kamil Grosicki upada podczas meczu Kamil Grosicki z żoną, Dominiką
Kamil Grosicki podczas meczu
East News
Ostro!
1/4
Kamil Grosicki podczas meczu
East News

 

Polscy piłkarze nie popisali się na Mundialu 2018. Nasza kadra nie zdołała wyjść z grupy. Ich gra określana była mianem fatalnej. Pod adresem piłkarzy posypało się sporo negatywnych komentarzy. Szczególnie mocno dostało się Robertowi Lewandowskiemu, który podczas Mundialu nie strzelił ani jednego gola! Te wydarzenia skłoniły trenera Adama Nawałkę do zrezygnowania z funkcji trenera polskiej reprezentacji. 

 

Oberwało się także innym polskim piłkarzom. Większość z nich starała się nie reagować na zaczepki internetowych hejterów. Jednak Kamil Grosicki uznał chyba, że miarka się przebrała. Piłkarz w mocnych słowach odpowiedział osobom, które skomentowały jego ostatnie zdjęcie z wakacji na Ibizie. Co napisał Grosicki? Zobacz naszą galerię!

 

POLECAMY: Dominika Grosicka jeszcze nigdy nie była tak szczera! Zaszła w ciążę jako nastolatka! "Mój stan wzbudzał emocje!" Co jeszcze zdradziła?

 

>>> NASTĘPNA STRONA >>>

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Kamil Grosicki upada podczas meczu
East News

 

Kamil Grosicki jest świadomy tego, że polska drużyna - mówiąc delikatnie - nie udźwignęła presji, jaka na niej spoczęła. Szczególnie mocno skrytykowano ostatni mecz Polaków z Japonią, a przede wszystkim jego końcówkę. Przez ostatnich kilka minut polscy zawodnicy nawet nie próbowali odebrać piłki przeciwnikowi. Niestety, przez to na murawę nie wszedł Kuba Błaszczykowski, dla którego byłby to 101. mecz w reprezentacji. 

- Widziałem, że na zmianę czeka Kuba Błaszczykowski. Pamiętam taką sytuację z 2012 roku. Na mistrzostwach Europy stałem przy linii trzy minuty i czekałem na zmianę. I też nie wszedłem - wspomina Kamil Grosicki. - Szanuję Kubę Błaszczykowskiego, widziałem, że chce zagrać w tym meczu. Wiem, co czuł, próbowałem reagować, doprowadzić, żeby doszło do zmiany. Bardzo źle to wyglądało, ale upadłem tylko z szacunku do Kuby - tłumaczył swoje zachowanie Kamil Grosicki w rozmowie z serwisem sportowefakty.wp.pl.

 

W stosunku do internetowego hejtera Kamil Grosicki nie był już tak wyrozumiały... Zobacz kolejny slajd!

 

>>> NASTĘPNA STRONA >>>

3/4
Instagram

 

Polscy piłkarze w większości wypoczywają teraz za granicą. Kamil Grosicki również skorzystał z tej okazji. Piłkarz wyjechał wraz ze swoją rodziną i przyjaciółmi (w tym reprezentacyjnym kolegą Sławomirem Peszko) na Ibizę.

Na jego profilu na Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie z wakacji. Pod nim rozpętała się prawdziwa burza! Internauci byli oburzeni, że Kamil Grosicki - zamiast odpokutować porażkę - bawi się w najlepsze!

- Patałachy. Tylko selfie w głowach i lans. Pokazalibyście trochę skruchy i przeprosili! Bo jest za co

- Mógłbyś sobie darować takie foty po kompromitacji na mundialu, ale już wiadomo ,czemu siły starcza na 20 minut - to tylko nieliczne komentarze, jakie pojawiły się pod zdjęciem "Turbo Grosika".

 

Kamil Grosicki w końcu nie wytrzymał i postanowił przerwać tę spiralę nienawiści!

- Mózgu, ty myślisz, że ja nie przeżyłem porażki? Co ty wiesz o porażce... Żegnam - napisał wyraźnie zirytowany piłkarz.

 

Miał rację?

>>> NASTĘPNA STRONA >>>

4/4
Kamil Grosicki z żoną, Dominiką

 

Na szczęście Kamil Grosicki zawsze może liczyć na swoją żonę, Dominikę, która wspiera go w każdej sytuacji! Taka ukochana to skarb! 

 

POLECAMY: Polskie WAGs wygrzewają się na wakacjach! Peszko czy Grosicka? Która z nich jest bardziej HOT? GŁOSUJ!

Więcej na temat Kamil Grosicki Mundial 2018