Dominika Grosicka w sukience SugarfreeS Dominika Grosicka Dominika Grosicka Dominika Grosicka, Kamik Grosicki
Dominika Grosicka w sukience SugarfreeS
Sugarfree
Padło wiele ważnych słów
1/4
Dominika Grosicka w sukience SugarfreeS
Sugarfree

 

Dominika Grosicka od ponad 7 lat jest szczęśliwą żoną piłkarza naszej reprezentacji, Kamila Grosickiego. Uważana jest także za jedną z najseksowniejszych polskich WAGs. Jednak życie żony piłkarza wbrew pozorom nie jest usłane różami. Dominika Grosicka zdecydowała się opowiedzieć o nim w szczerym wywiadzie, jakiego udzieliła portalowi Anny Lewandowskiej. Żona "Turbo Grosika" wyznała, że jako żona piłkarza musi liczyć się z ciągłymi przeprowadzkami, które nie zawsze służą dzieciom.

 

Zobacz także: Czy Dominika Grosicka zagrozi  Ani Lewandowskiej? Zdradza sam Kamil! WYWIAD

 

Dominika Grosicka zdecydowała się także opowiedzieć o niełatwym doświadczeniu z przeszłości, kiedy to jako nastolatka zaszła w nieplanowaną ciążę. Jak wspomina ten okres? Co było w nim najtrudniejsze? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Liam, Klara, Marcel, Victoria... Zobacz, jak mają na imię dzieci polskich piłkarzy i wybierz najładniejsze! PLEBISCYT

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Dominika Grosicka

 

Kamil Grosicki jest wielką miłością Dominiki. Przystojny piłkarz zaopiekował się nią i jej synem z poprzedniego związku. Marcel pojawił się na świecie, gdy Dominika była jeszcze nastolatką! Polska WAG zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 17 lat!

 

- Mieszkałam w małym mieście i to się strasznie rozniosło, mój stan wzbudzał emocje, wszyscy wokół byli zainteresowani. Ja i mój partner byliśmy zaskoczeni, to nie było planowane. Różne uczucia towarzyszyły mi na początku… (...) Teraz patrząc z perspektywy czasu myślę, że świetnie się stało, bo dziś mój syn jest moim kumplem, bardzo dobrze się rozumiemy, on mi pomaga przy Mai. Wczesne macierzyństwo ma też inne plusy: mniej się martwisz, bo nie zdajesz sobie sprawy do końca, jak poważna to jest sprawa - zapewnia Dominika Grosicka w wywiadzie dla serwisu BabyByAnn.

 

Dominika Grosicka opowiedziała też o życiu u boku piłkarza. Jej słowa mogą niektórych zaskoczyć... Zobacz kolejny slajd!

3/4
Dominika Grosicka
Instagram

 

Dominika i Kamil doczekali się też wspólnego dziecka. Maja bardzo szybko stała się oczkiem w głowie tatusia. Dominika Grosicka zapewnia jednak, że Kamil tak samo mocno kocha jej syna. Podobno panowie bardzo dobrze się dogadują. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że Grosiccy prowadzą idealne życie. Okazuje się jednak, że nie brakuje w nim także gorzkich chwil...

 

Zobacz także: Najpiękniejsza polska WAG? Oto przegląd garderoby Dominiki Grosickiej. DUŻO ZDJĘĆ

 

Dominika Grosicka we wspomnianym wywiadzie skarżyła się na ciągłe przeprowadzki związane z zawodem, jaki wykonuje jej mąż. Para mieszkała już między innymi w Turcji, Francjii, a także Anglii. O ile dla niej nie jest to męczące, o tyle jej dzieci zaczynają się już powoli buntować. Szczególnie 14-letni Marcel, który przez ciągłe przeprowadzki nie może nawiązać trwałych i prawdziwych przyjaźni. Zdarzyło się nawet, że przez różnice programowe we francuskich i polskich szkołach, chłopak nie zaliczył roku! 

 

- Po roku okazało się, że nie wyniósł za dużo wiedzy z tamtejszej szkoły, w Polsce nie chciano mu zaliczyć tego francuskiego roku i nagle był rok do tyłu, był bardzo rozżalony… A ja jako matka chciałam go mieć przy sobie, żeby nikt nie musiał tęsknić, żebyśmy byli w komplecie. Teraz sama nie wiem, czy to była dobry ruch… To są takie właśnie decyzje… Ja jednak szukam plusów takiego życia, nie użalam się. Staram się dzieciom wpajać, że te częste zmiany dużo ich nauczą, zahartują na życie - tłumaczy Dominika Grosicka.

 

Czy mimo tych trudności Grosiccy planują kolejne dziecko? Odpowiedź na następnej stronie!

4/4
Dominika Grosicka, Kamik Grosicki
Instagram

 

Narodziny Mai były dla Kamila Grosickiego nowym doświadczeniem. Choć piłkarz nie był obecny przy porodzie, ponieważ przebywał wtedy w Turcji, bardzo szybko dołączył do swojej rodziny. 

 

- On był zszokowany! Cieszył się, ale też ewidentnie tkwił w euforycznym szoku. On musiał się oswajać z ojcostwem, dla mnie to było coś, co już znałam, coś zupełnie naturalnego. Teraz jest tak, że Maja jest oczkiem w głowie Kamila. On nie widzi świata poza nią! - mówi Dominika Grosicka w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

 

Czy to oznacza, że Grosiccy planują kolejne dziecko? Dominika jest w tym względzie bardzo ostrożna. Ale Kamil...

 

- Z jednej strony bym chciała, z drugiej: dopiero wyszliśmy z pieluch i chorób i nie chce mi się do tego wracać. To kwestia wygody. Dzieci są odchowane, zajmują się sobą. Więc to jest tak pół na pół. Mąż już mi coś tam zaczyna szaleć: że on chce syna, ale ja na razie nie wiem… Zastanawiam się - odpowiada enigmatycznie Dominika Grosicka.

 

Mamy jednak nadzieję, że Kamilowi uda się namówić żonę na kolejne dziecko i już niedługo przywitamy je na świecie. Trzymamy kciuki!

 

POLECAMY: Lewandowska, Celia, Ziółek, Marina, Grosicka - jak wyglądałyby jako aniołki Górskiego? ZDJĘCIA

 

Dominika Grosicka jest podporą dla swojego męża w każdej chwili: tej dobrej, jak i tej złej!

Kamil Grosicki, Dominika Grosicka