Robert Lewandowski Robert Lewandowski na Mundialu, mecz z Japonią Robert Lewandowski załamany Lewandowski po meczu Polska Kolumbia
Robert Lewandowski
EastNews
Jest też o pocałunkach z Anią...
1/4
Robert Lewandowski
EastNews

 

Robert Lewandowski nie ma ostatnio lekko. Po fatalnych występach naszej reprezentacji na Mundialu w Rosji krytyki nie szczędzą mu ani polskie, ani zagraniczne media. Nic dziwnego, kapitan polskiej drużyny wymieniany jest jako jeden z najlepszych napastników na świecie. Jeszcze niedawno stawiano go w jednym szeregu z Cristiano Ronaldo, czy Leo Messim. Tymczasem podczas mistrzostw świata nie zdołał zaprezentować światu swojego kunsztu.

Kolejnym znaczącym medium, które bezlitośnie krytykuje Lewandowskiego jest „FourFourTwo”, portal internetowy znanego magazynu piłkarskiego o tej samej nazwie. Robert został wymieniony jako jedna z… „10 rzeczy, których dowiedzieliśmy się z fazy grupowej Mundialu 2018”, jak głosi tytuł. Co piszą o „Lewym”?

Wielki gwiazdor Bayernu Monachium był najlepszym strzelcem kwalifikacji, który zaliczył 16 trafień dla Polski, pokazał jednak, że nie jest w stanie pomóc swojej drużynie w Rosji - pisze „FourFourTwo”

Dalej jest jeszcze ostrzej! Zobaczcie naszą galerię:

 

>>> NASTĘPNA STRONA >>>

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Robert Lewandowski na Mundialu, mecz z Japonią
East News

 

„FourFourTwo” zauważa, że Robert Lewandowski nie miał wsparcia drużyny:

Zgoda, Lewandowski miał słabe wsparcie, ale zawodnik na jego poziomie powinien być w stanie samodzielnie wziąć na siebie ciężar gry. To już druga międzynarodowa impreza, na której rozczarował.W czasie Euro 2016 strzelił tylko jedną bramkę, tym razem było jeszcze gorzej.

Najmocniejsze zdania są jednak na końcu. Jest nawet nawiązanie do słynnych pocałunków na trybunach z Anią. Zobaczcie na kolejnym slajdzie naszej galerii.

 

>>> NASTĘPNA STRONA >>>

 

Zobacz też: Lewandowski na polskim weselu, Krycha i Milik na wakacjach - polscy piłkarze już wypoczywają po Mundialu!

3/4
Robert Lewandowski załamany

 

Portal przywołuje słynną scenę po meczu z Senegalem, gdy Anna Lewandowska pocieszała Roberta:

Jego cechy przywódcze, jako kapitana reprezentacji, najwyraźniej nie istnieją. Najpierw całował na trybunach swoją żonę po porażce z Senegalem, po kolejnej 3-0 z Kolumbią, kapitan oświadczył, że drużynie brakuje piłkarskiej jakości - i z pewnością nie miał na myśli siebie - pisze „FourFourTwo”.

>>> NASTĘPNA STRONA >>>

 

Anna Lewandowska pociesza Roberta Lewandowskiego

4/4
Lewandowski po meczu Polska Kolumbia

 

„FourFourTwo” to wpływowy brytyjski miesięcznik zajmujący się piłką nożną. Wychodzi od 1994 roku i ukazuje się na całym świecie, w 16 językach. Poza dziennikarzami i publicystami publikują tam znani menadżerowie piłkarscy, trenerzy i byli piłkarze.

Był może „Lewy” jest jednym z najlepszych snajperów na świecie, ale polscy fani musieli być bardzo zawiedzeni jego osobowością - kończy „FourFourTwo”.

Więcej na temat Robert Lewandowski Mundial 2018