Kalendarz Pirelli 2017 - gwiazdy bez retuszu: Nicole Kidman, Robin Wright
Materiały prasowe
1/5
Kalendarz Pirelli 2017 - gwiazdy bez retuszu: Nicole Kidman, Robin Wright
Materiały prasowe

Dziś w Paryżu zaprezentowano Kalendarz Pirelli 2017! Pojawiły się też pierwsze zdjęcia gwiazd: Nicole Kidman, Julianne Moore, Umy Thurman i Robin WrightKalendarz Pirelli 2017 stworzony został przez jednego z najlepszych fotografów na świecie - Petera Lindbergha. Niemiecki fotograf stał się jedynym, który został poproszony o stworzenie zdjęć do tej prestiżowej publikacji po raz trzeci! Tematem przewodnim najnowszej edycji prestiżowego Kalendarza jest naturalne piękno - prawdziwe, bardziej realne, bez makijażu i retuszu.

 

Zobacz: Kalendarz Pirelli 2015 - cała sesja! Tak ostro jeszcze nie było!

2/5
Kalendarz Pirelli 2017 - gwiazdy bez retuszu: Nicole Kidman
Materiały prasowe

Fotograf wyjaśnia temat przewodni Kalendarza Pirelli 2017:

W czasach, w których kobiety w mediach i wszędzie indziej są prezentowane jako ambasadorki doskonałości i młodości, pomyślałem, że ważne jest aby przypomnieć wszystkim, że istnieje również inny rodzaj piękna, bardziej realny i prawdziwy, nie zmanipulowany przez komercję czy jakieś inne interesy. Piękno, które mówi o indywidualności, o odwadze bycia sobą i twojej własnej wrażliwości…

Kalendarz Pirelli 2017: Nicole Kidman

3/5
Kalendarz Pirelli 2017 - gwiazdy bez retuszu: Robin Wright
Materiały prasowe

Peter Lindbergh stworzył zdjęcia do Kalendarza w 1996 r. na pustyni El Mirage w Kalifornii oraz w 2002 r., w Paramount Pictures w Los Angeles. W 2014 roku wraz z Patrickiem Demarchelier wziął udział w przygotowaniu zdjęć z okazji 50-lecia Kalendarza, który po raz pierwszy ukazał się w 1964 roku.

 

Kalendarz Pirelli 2017: Robin Wright

4/5
Kalendarz Pirelli 2017 - gwiazdy bez retuszu: Uma Thurman
Materiały prasowe
5/5
Kalendarz Pirelli 2017 - gwiazdy bez retuszu: Julianne Moore
Materiały prasowe