Piotr Żyła podczas konkursu, Justyna Żyła na Instagramie
Eastnews/Instagram
Żona skoczka pokazała też nowe zdjęcie z sesji do Playboya!
1/5
Piotr Żyła podczas konkursu, Justyna Żyła na Instagramie
Eastnews/Instagram

Justyna Żyła zdradziła, jak wyglądają jej relacje z Piotrem! Czy skoczkowi i jego żonie udało się pokonać kryzys w ich małżeństwie? O poważnych problemach w związku Justyny i Piotra media informują już od kilku miesięcy. Sportowiec wyprowadził się z domu i jak twierdzi sama Justyna, zaczął spotykać się z inną kobietą. Ostatnio atmosferę wokół ich kryzysu podgrzał fakt, że Justyna zdecydowała się na rozbieraną sesję w magazynie "Playboy".  Żona sportowca nie ukrywała wówczas, że zrobiła to m.in. dlatego, żeby jej mąż zobaczył co stracił. 

Teraz Justyna Żyła pokazała nowe zdjęcie zza kulis swojej rozbieranej sesji i udzieliła wywiadu, w którym zdradza, jakie relacje łączą ją teraz z mężem! 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Dlaczego Justyna Żyła zdecydowała się na rozbieraną sesję w Playboyu? Gorący komentarz żony Piotra!

2/5
Justyna Żyła na okładce Playboya

Rozbierana sesja Justyny Żyły wywołała ogromne emocje. Teraz żona skoczka w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, dlaczego zdecydowała się na tak odważny krok. Okazuje się, że Justyna myślała o udziale w nagiej sesji już od dwóch lat.

(...) przeszedł mi do głowy pomysł, że fajnie by było zrobić taki prezent na 30. urodziny Piotra, ale niestety wtedy się to nie udało. Później wydarzył się to, co się wydarzyło. Przy okazji pomysłu sesji dla męża rozmawiałam ze znajomym fotografem, a później temat znowu powrócił, ale tym razem chciałam zrobić prezent sobie - Justyna Żyła przyznała w rozmowie z "SE".

Justyna zdradziła przy okazji, jak wyglądają jej relacje z Piotrem Żyłą! Pochwaliła się również nową fotką zza kulis rozbieranej sesji do Playboya! 

Zobacz także: 'OD TRZECH DNI CZEKAMY POD MĘŻA BLOKIEM' - JUSTYNA ŻYŁA PO RAZ KOLEJNY KOMENTUJE SZCZEGÓŁY ROZSTANIA ZE SKOCZKIEM

3/5
Justyna Żyła pokazała nowe zdjęcie z sesji do Playboya
Instagram

Justyna Żyła pochwaliła się seksownym zdjęciem na Instagramie, a w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że jej relacje z mężem bardzo się poprawiły!

Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że cała ta sytuacja między nami niedługo się unormuje - przyznaje Justyna Żyła. Powiem tak: wybaczyłam, ale nie zapomniałam, a Piotrkowi zawsze kibicowałam. Można powiedzieć, że dziś nasze relacje są poprawne.

Co z rozwodem Justyny i Piotra? Odpowiedź żony sportowca może zaskakiwać...

Zobacz także: Justyna Żyła o mężu:  „Zamiast zajmować się dziećmi, woli wyjeżdżać z dziewczyną!”

4/5
Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

Żona popularnego skoczka przyznaje, że jej mąż odwiedza dzieci w ich wspólnym domu. Czy to oznacza, że para będzie próbowała uratować swoje małżeństwo? Zobaczcie, jak Justyna Żyła odpowiedziała na pytanie o ewentualny rozwód z Piotrem!

Nie wiem dokładnie, musimy na spokojnie porozmawiać i znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Nie rozmawialiśmy odkąd wyjechał na obóz i wolałabym nie wypowiadać się na ten temat - zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie

5/5
Komentarz na temat afery z Piotrem Żyłą i jego żoną

Myślicie, że Piotrowi i Justynie uda się uratować ich małżeństwo? 

Zobacz także: Piotr Żyła: „Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu”

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła