Justyna Żyła, Piotr Żyła
East News
Jej słowa szokują!
1/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
East News

Ostatnio "Fakt" poinformował o rozstaniu Piotra Żyły z żoną Justyną. Para ponoć nie mieszka ze sobą i już od dawna ma problemy z porozumieniem i znalezieniem wspólnego języka. Nikt z zainteresowanych nie skomentował tych informacji aż do teraz! Justyna Żyła postanowiła przerwać milczenie i na swoim profilu na Instagramie opublikowała dramatyczny wpis. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Piotr Żyła rozwiedzie się z Justyną?! "W ogóle nie potrafili się dogadać"

 

2/5
Justyna Żyła
Instagram

Serwis Plotek.pl dowiedział się, że Piotr Żyła od jakiegoś czasu mieszka w Ustroniu bez żony i dzieci! Co na to Justyna Żyła?

 

Zobacz: Zakochać się w sobie na nowo – 9 prostych sposobów na kryzys w związku

3/5
Justyna Żyła
Instagram

Teraz żona skoczka postanowiła skomentować te doniesienia, publikując poruszający i dramatyczny post na Instagramie. Niestety, już go usunęła. 

 

Tak mi wszyscy odradzali... więc usunęłam wcześniejszy post. Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała Justyna Żyła, cytowana przez serwis Plotek.pl.

 

Zobacz: Niewierność mężczyzn - najczęstsze przyczyny 

4/5
Justyna Żyła
Instagram

Mimo że Justyna Żyła usunęła post, to jednak pod innymi zdjęciami fani komentują jej rozstanie ze skoczkiem.

 

Dziewczyno znajdziesz lepszego, widocznie nie był Ciebie warty!!!!! Głowa do góry !!!!!!

 

plotki o zdradzie Piotrka krążyły już od bardzo dawna... więc to raczej nie kwestia kilku „złych dni”. Powodzenia Pani Justyno, musi być Pani dzielna dla dzieci ❤️

 

Myślę, że pani Justyna napisała o tym, bo gdyby nikt tego nie komentowal, a prawda wyszla by na jaw większość osób zrzucilaby winę na nią, bo każdy lubi Piotrka, wiec należy się też dla niej zrozumienie - piszą internauci.

 

 

Zobacz: Gen zdrady istnieje, występuje jednak tylko u kobiet

5/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Instagram

Myślicie, że Piotr i Justyna jeszcze uratują swoje małżeństwo?

 

Zobacz: Problemy w związku – terapia par, objawy kryzysu, dobre książki 

Więcej na temat Piotr Żyła