Justyna Żyła po raz kolejny zdecydowała się opowiedzieć o swoim rozstaniu z mężem i uczuciach, jakie jej wtedy towarzyszyły. Z perspektywy czasu celebrytka uważa, że jej doświadczenia, którymi dzieliła się również w mediach społecznościowych, pomagają teraz innym kobietom. W wywiadzie dla Superstacji przyznała, że stała się prekursorką. Zobaczcie, o co chodzi!

Reklama

Jak rozwód wpłynął na życie Justyny Żyły?

Justyna Żyła jest obecnie jedną z najpopularniejszych postaci polskiego show-biznesu. Jej udział w "Tańcu z gwiazdami" wiąże się z mnóstwem emocji. Krytyczne opinie jury sprawiają, że celebrytka jeszcze bardziej mobilizuje się do walki.

Była żona skoczka narciarskiego udzieliła wywiadu w programie "Na Tapecie", gdzie przyznała, że teraz jest silną kobietą i nawet nie spodziewała się, że po rozstaniu będzie czekało na nią tyle możliwości:

Dla mnie to był ciężki okres, który mnie dużo nauczył - wyznała.

Justyna Żyła mobilizuje inne kobiety!

Justyna Żyła w rozmowie podkreśliła, że jej trudne doświadczenia i fakt, że mówiła o nich głośno zmobilizował inne kobiety do odważnych zmian w swoim życiu:

Nie myślałam, że później wiele kobiet się otworzy i stwierdzi, że w ich związkach coś jest nie tak. Stałam się takim prekursorem nieświadomym tego, co będzie dalej. Ale poszło, jak poszło i na dzień dzisiejszy nie żałuje bo stałam się silną kobietą - powiedziała w wywiadzie.

Żyła za sprawą głośnego rozwodu, kontrowersyjnych wpisów w mediach społecznościowych i sesji w Playboy'u stała się rozpoznawalna. Potem pojawiła się propozycja prowadzenia własnego programu "Pierzemy brudy do czysta" i w końcu udział w "Tańcu z gwiazdami". Rozwód z Piotrem Żyłą sprawił, że kobieta otworzyła się na świat i otrzymała szansę, którą postanowiła w pełni wykorzystać. Kibicujecie jej w tanecznym show?

Zobacz także

Justyna Żyła i Tomasz Barański w "Tańcu z Gwiazdami"

ONS
Reklama

Zobacz także: Justyna Żyła dodała nowy wpis na temat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Reklama
Reklama
Reklama