Justyna Żyła o rozstaniu z Piotrem
1/4
Justyna Żyła program, odc. 2
mat. prasowe

 

Kolejny odcinek programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta" już we wtorek, 8 stycznia. Tym razem była żona Piotra Żyły porozmawia z dwoma dawnymi przyjaciółkami, które nie odzywają się ze sobą od wielu lat. W pewnym momencie programu Justyna zdecyduje się na dość mocne wyznanie. Czy 31-latka doleje tylko oliwy do ognia, a może panie po wielu latach kłótni pogodzą się? Mamy fragment programu.

Zobacz też: Justyna Żyła jak prawdziwa gwiazda! Była żona skoczka promuje swój program! 

2/4
Justyna Żyła o rozstaniu z Piotrem

 

Justyna Żyła tym razem postara się pomóc Ani i Marzenie. Za namową koleżanki Halinki panie zgodziły się wziąć udział w programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta". Dawne przyjaciółki nie szczędziły sobie na antenie przykrych słów. 

Nazwałaś mnie zimną su*ą! 

Odwróciłaś się ode mnie.

Nie chciałaś mi pomóc! - krzyczały na siebie bohaerki.

W pewnym momencie Justyna wtrąciła swoje zdanie. Co powiedziała? 

3/4
Justyna Żyła program, odc. 2
mat. prasowe

 

Justyna była bardzo zdziwiona, że panie mogły się ze sobą przyjaźnić. Gdy w pewnym momencie rozmowa zeszła na temat mężczyzn, wtrąciła swoje zdanie.

Zawsze facet jest winny. Wiecie o tym - powiedziała Justyna.


Pod koniec 2017 roku Piotr Żyła zostawił Justynę. Choć po blisko roku od tego wydarzenia 31-latka wyznała, że uporała się z bólem, jednak - jak słychać - wciąż nie może pogodzić się ze stratą...

Zobaczcie fragment na kolejnym slajdzie.

4/4
Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta
Mat.prasowe

 

Najbliższy odcinek programu „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” można obejrzeć we wtorek, 8 stycznia na antenie Active Family o godz. 22. Powyżej ZWIASTUN! Będziecie oglądać? 

Więcej na temat Justyna Żyła