Justyna Żyła w TZG
East News

Justyna Żyła jest jedną z gwiazd "Tańca z gwiazdami", która musi stawić czoła miażdżącej krytyce ze strony jurorów. Najostrzej w każdym odcinku ocenia ją Iwona Pavlović, która nie szczędzi celebrytce ostrych słów. Mimo to Justyna zdobyła sympatię widzów i dzięki temu możemy oglądać ją w kolejnych odcinkach tanecznego show. Osoba związana z programem zdradziła Party.pl, jak zachowuje się gwiazda przed występami i na czyje wsparcie może liczyć. Nie uwierzycie, jak wyglądają kulisy występów Justyny Żyły!

Początki Justyny Żyły w "Tańcu z gwiazdami"

Początki w tanecznym show były dla byłej żony Piotra Żyły naprawdę trudne. Mordercze treningi i ogromny stres - z tym wszystkim musiała się zmierzyć. To wszystko sprawiło, że była wycofana:

Początkowo Justyna była trochę z boku, ale chyba też ze względu na totalną tremę - powiedziała nam osoba z produkcji programu. 

Kto daje Justynie Żyle największe wsparcie w "Tańcu z gwiazdami"?

Potem przyszedł czas na pierwsze przyjaźnie. Żyła niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że w programie poznała wspaniałych, sympatycznych ludzi i nawet jeśli odpadnie z show to będzie miło wspominać udział w tym programie. Okazuje się, że celebrytka doskonale dogaduje się z Dominiką Tajner-Wiśniewską i Qczajem:

Bardzo ją wspierają i to głównie dlatego, że oni najlepiej widzą jej nerwy. Ona przed wyjściem na parkiet strasznie się trzęsie. Całe szczęście może liczyć na Tomka Barańskiego, który otoczył ją wielką opieką. I pozostali uczestnicy też ją bardzo polubili - powiedziała Party.pl osoba z produkcji "Tańca z gwiazdami".

Z pewnością wsparcie ze strony tanecznego partnera i innych uczestników pozwalają Justynie Żyle walczyć ze stresem i krytyką jurorów. Kibicujecie jej w "Tańcu z gwiazdami"?

Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trzymajcie za nas kciuki z @tomaszbaranski para nr 7 SMS pod nr 7232 @tanieczgwiazdami #salsa#zylabaranina😁🤪

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna zdobyła wielką sympatię widzów

Uśmiechnięta Justyna Żyła
Facebook

Zobacz takżeJustyna Żyła zdradziła, jak wspiera Dominikę Tajner po rozstaniu z mężem. Jakie ma dla niej rady?