Justyna Żyła regularnie publikuje w swoich mediach społecznościowych nowe posty i chętnie chwali się nowinkami ze swojego życia. Jak się właśnie okazało, 31 stycznia to dla niej wyjątkowa data, dlatego była partnerka Piotra Żyły postanowiła również teraz pochwalić się fanom swoją wielką radością. Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od internautów. Zobaczcie, o co chodzi!

Reklama

Zobacz także: Justyna Żyła z nowym partnerem na weselu córki Adama Małysza. Co za romantyczne zdjęcia!

Justyna Żyła pochwaliła się swoim szczęściem. "Jestem dumna"

Choć od rozwodu Justyny Żyły i Piotra Żyły minęło już kilka lat, to jednak fani w dalszym ciągu na bieżąco śledzą losy tej dwójki. W ubiegłym roku dość głośno było o napiętych relacjach byłych małżonków i nowej partnerki skoczka. Nie brakowało publicznych waśni i sporów, jednak w ostatnich tygodniach mogliśmy zauważyć wyraźną poprawę relacji skoczka i jego byłej żony. Justyna Żyła uczciła nawet urodziny Piotra Żyły i pokazała w sieci zdjęcie córki, która wykonała tort dla taty.

Co ciekawe, wyraźne ocieplenie relacji byłych małżonków zbiegło się w czasie z... rozstaniem Piotra Żyły z Marceliną Ziętek! Jak dowiedziało się "Party", skoczek i aktorka znana z serialu "19+", nie są ze sobą już od kilku tygodni.

Zobacz także

- Długo trzymali swój związek w tajemnicy, teraz też nie chcą obnosić się z zerwaniem, by uniknąć niepotrzebnego rozgłosu. Poza tym wciąż mają ze sobą kontakt – mówi w rozmowie z "Party" informator.

Instagram

Zobacz także: Justyna Żyła pokazała swojego partnera! Opublikowała romantyczne zdjęcia

Najpierw świętowanie urodzin Piotra Żyły, a teraz na instagramowym profilu Justyny Żyły pojawiła się kolejna radosna wiadomość związana ze skoczkiem. Właśnie dziś, 31 stycznia, para świętuje urodziny swojego syna. Z tej okazji była żona Piotra Żyły zamieściła w sieci piękny wpis i mnóstwo zdjęć ze swoją pociechą, wśród których nie zabrakło również fotki ze skoczkiem!

- 15 lat temu jako młoda, wystraszona dziewczyna, dostałam na ręce swojego „naleśniczka” ???? Od początku uczyliśmy się siebie poznawać i uczymy dalej, a z dnia na dzień jesteśmy coraz to bardziej zagranym teamem. Kuba pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Bez względu na wszystko wspieramy i będziemy Cię wspierać. Jestem dumna, że taki fantastyczny człowiek mówi do mnie - Mamo. Kocham Cię ❤️ - napisała szczęśliwa Justyna Żyła.

Instagram/Justyna Żyła

Pod nowym postem Justyny Żyły pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów:

- Najlepszego dla Kuby ???? Niech spełnia marzenia w zdrowiu, szczęściu i miłości ????

- Sto Lat dla Kuby ❤️????????????????????????

- Wszystkiego najlepszego dla solenizanta dużo zdrówka spełnienia wszystkich marzeń ????????????????????????????????????????????????????????♥️

- Przystojniak ???? wszystkiego najlepszego ????

- Wszystkiego dobrego dla Waszego syna Kuby. Dużo zdrowia dla niego i dla Was❤️???????????? - piszą fani.

My oczywiście również dołączamy się do życzeń dla Kuby!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama