Justyna Żyła i Piotr Żyła na okładce Flesza Justyna Żyła
East News
Odważnie...
1/5
East News

 

Justyna Żyła ma za sobą burzliwe przejścia. Do niedawna głośno było o jej rozstaniu z mężem. Justyna Żyła opisywała wszystko na swoim Instagramie. Kobieta oskarżyła Piotra Żyłę o zdradę i o to, że przestał interesować się ich dziećmi. Wszystko wskazywało na to, że para nie dojdzie do porozumienia, a ich wzajemna niechęć będzie się pogłębiała. Okazuje się jednak, że oboje odstawili na bok emocje i podeszli do swojego rozstania z głową. Justyna i Piotr wzięli cichy rozwód i każde z nich rozpoczęło nowy etap w swoim życiu.

 

Zobacz także: Rozwód bez orzekania o winie - kiedy jest możliwy?

 

Była żona polskiego skoczka postanowiła skupić się na sobie. Coraz częściej można ją spotkać na różnych imprezach. Justyna Żyła pojawiła się między innymi na gali Samochód Roku Playboya 2018. Jak się prezentowała i z kim pozowała do zdjęć? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Jak poradzić sobie po rozwodzie?

2/5
East News

 

Justyna Żyła na gali Playboy Samochód Roku 2018

 

Wygląda na to, że Justyna Żyła rozkwitła po rozwodzie. Na gali "Playboya" z chęcią pozowała do zdjęć, posyłając fotoreporterom szerokie uśmiechy. Na tę okazję Justyna Żyła postawiła na klasyczne zestawienie czerni i bieli. Do ciemnych spodni dobrała haftowaną koszulę, spod której prześwitywał czarny stanik. Całość uzupełniła dodatkami w ciemnym kolorze: niedużą torebką oraz szpilkami. Jednak największym zaskoczeniem było to, z kim pozowała do zdjęć. Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Justyna Żyła nosi hitową kurtkę z Mohito. Taką samą ma Basia Kurdej-Szatan

3/5
East News

 

Justyna Żyła na imprezie "Playboya" pozowała do zdjęć z Dominiką Zasiewską. Była "Wodzianka" z programu Kuby Wojewódzkiego na swoim instastory ujawniła, że obie panie bardzo dobrze się znają. Skąd? Tego jednak celebrytka nie zdradziła.

4/5
Justyna Żyła i Piotr Żyła na okładce Flesza

 

Justyna i Piotr Żyłowie: kulisy rozwodu

 

Justyna i Piotr rozwiedli się na początku listopada. Jednak do tej pory udało im się utrzymać to w tajemnicy. Sprawa przebiegła w spokojnej atmosferze. Rozwód został rozstrzygnięty bez orzekania o winie. Para zgodnie podzieliła się też majątkiem. Justyna Żyła wraz z dwójką ich dzieci nadal będzie mieszkała w ich domu w Wiśle. Piotr będzie płacił alimenty na syna i córkę. Dzieciaki spędzą z nim co drugi weekend oraz dwa dni w tygodniu - chyba, że sportowiec będzie miał akurat zgrupowanie lub zawody.

 

Wygląda na to, że między byłymi małżonkami w końcu zapanowała zgoda... Oby tak dalej! 

 

POLECAMY: Kocha czy nie kocha, czyli najczęstsze przyczyny rozwodu

5/5
Justyna Żyła
EastNews
Więcej na temat Justyna Żyła