Już w sobotę, 17 września, na warszawskim Torwarze odbędzie się kolejny koncert z okazji 25-lecia kariery Justyny Steczkowskiej. Wśród gości specjalnych pojawi się m.in. Michał Szpak, znany nie tylko z wybitnego wokalu, ale również spektakularnych stylizacji. Czy Justyna będzie musiała konkurować z nim o uwagę? Zobaczcie!

Reklama

Justyna Steczkowska o Michale Szpaku!

Justyna Steczkowska i Michał Szpak mieli już okazję zaśpiewać razem w Sopocie - wykonali wówczas hit Justyny "Grawitację". W tej piosence usłyszmy ich razem jeszcze w Warszawie! Czym Szpak ujął jurorkę "The Voice of Poland"?

Nam się w prezencie z góry dostały głosy mocne i szerokie i jak gdyby też jeśli chodzi o amplitudę duże, bo ja mam aż cztery oktawy to jest bardzo dużo, nie wiem ile Michał, ale na pewno ze trzy jak nie więcej, musiałabym sprawdzić, zapytać go. Więc uważam, że zestawienie tych dwóch głosów jest naprawdę takim ciekawym muzycznym przeżyciem - mówi nam Justyna.

A co sądzi o stylizacjach Michała? Czy na scenie jest w stanie ją przyćmić?

Stać z Michałem na scenie nie jest łatwo, ponieważ jest zjawiskowy, porusza się pięknie, na pewno trzeba zawalczyć o swoje „ja” na scenie, żeby wyrównać energię!

Reklama

Zobaczcie naszą rozmowę z Justyną Steczkowską! Wybierzecie się na koncert gwiazd na Torwar?

Reklama
Reklama
Reklama