Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Justyna Steczkowska została twarzą marki Gatta
Newsy

Justyna Steczkowska podpisała kolejny kontrakt. Lubimy ją oglądać w produktach tej marki... ZDJĘCIE

Justyna Steczkowska podpisała kolejny kontrakt. Lubimy ją oglądać w produktach tej marki... ZDJĘCIE

Justyna Steczkowska znów została twarzą marki Gatta! Piosenkarka już w 1999 roku reklamowała luksusową markę rajstop, która jeszcze wtedy nie była tak dobrze znana klientom. Po latach, diwa zdradziła, że dzięki tej kampanii mogła dokończyć budowę domu!

Anna-Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Jak wypadła w "Boskim Buenos"?

Justyna Steczkowska wraca do reklamy Gatta

Justyna Steczkowska jest dla reklamodawców gwarancją sukcesu. Przez ponad 20 lat kariery była już twarzą m.in. samochodów, szamponu, herbaty, a niedawno kosmetyków marki AVON.

W przyszłym tygodniu Gatta oficjalnie przedstawi Justynę Steczkowską jaką nową ambasadorkę ich produktów. Jesteśmy pewni, że będzie to strzał w dziesiątkę. Tymczasem w wideo poniżej możecie sobie przypomnieć, jak diwa wyglądała w reklamie rajstop Gatta w 2009 roku.

Zobacz także: Justyna Steczkowska z całą rodziną na okładce świątecznego katalogu AVON! Helenka jest już naprawdę duża!

 

Justyna Steczkowska w reklamie marki Gatta w 2009 roku

 

Justyna Steczkowska wraca do reklam Gatta

Justyna Steczkowska twarzą Gatta
mat. prasowe

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Steczkowska w militarnym płaszczu, wysolich kozakach, sukienec khaki ze złotymi kozakami
Fleszstyle
Seksowna Justyna Steczkowska w militarnej stylizacji. Wiemy, jakie marki ma na sobie!
Seksowna Justyna Steczkowska w militarnej stylizacji. Wiemy, jakie marki ma na sobie!
Justyna Steczkowska o reklamie rajstop
ONS
Newsy
Steczkowska na reklamie rajstop zarobiła fortunę. Po latach zdradziła na co ją wydała
Dzisiaj nie podpisuje się już takich kontraktów

Justyna Steczkowska nie może narzekać na brak zainteresowania. Wokalistka w tym roku świętuje 20-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji szykuje się do wydania dwóch płyt, a swoim fanom jakiś czas temu zaserwowała pierwszy singiel "Terra", zapowiadający jej nowe wydawnictwo. Artystka podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu została również odznaczona własną gwiazdą w "Alei Gwiazd". Przypomnijmy:  Zjawiskowa Steczkowska odsłoniła swoją gwiazdę w Opolu. Nawet na próbie wyglądała jak diwa Nic dziwnego, że reklamodawcy już od kilkunastu lat  zabiegają o udział Justyny w kampaniach reklamowych. Steczkowska była twarzą m.in. ekskluzywnych samochodów, szamponu, rajstop, a ostatnio herbaty. Rzadko która gwiazda zdradza, na ile opiewają dane kontrakty. AfterParty.pl dotarło do nagrania sprzed kilku lat, gdzie Justyna opowiada o kulisach pracy z marką rajstop Gatta, która dzięki wykorzystaniu jej wizerunku w reklamie, odniosła wielki sukces. Artystka również wiele zawdzięcza firmie. W rozmowie z "Brief" kilka lat temu wyznała: Z Gattą pracuje od 99 roku i najpierw Gatta była małą firmą, w Zduńskiej Woli, nikomu nie znaną. Po roku reklamy, kiedy zrobiliśmy boom, kiedy zrobiliśmy plakaty, ja jeszcze osobiście bywałam w różnych miejscach, pokazywałam się tak jak się umówiliśmy, dawałam znaczki na płycie, wszędzie gdzie mogłam, dbałam o ich wizerunek bardzo, ponieważ polubiłam się z nimi prywatnie. Najpierw były włoskie marki, czarna dziura, i gdzieś tam polskie rajstopy. Po 2 latach na początku była Gatta, bardzo silna, później czarna dziura, dopiero Włosi. Dzisiaj, po tylu latach, w ogólne nie potrzebują reklamy żadnego artysty. Steczkowska mówi o korzyściach, jakie przyniosła jej współpraca z Gattą: Ale świadomość marki jest tak wysoka po kilku latach pracy ze mną, że nie potrzebna jest im żadna znana dziewczyna. To się...

Justyna Steczkowska na okładce świątecznego katalogu AVON z całą rodziną
Newsy
Justyna Steczkowska z całą rodziną na okładce świątecznego katalogu AVON! Helenka jest już naprawdę duża!
Justyna Steczkowska z całą rodziną na okładce świątecznego katalogu AVON! Helenka jest już naprawdę duża!

Justyna Steczkowska z całą rodziną, czyli mężem Maciejem, synami Leonem i Stasiem oraz córeczką Helenką znalazła się na okładce świątecznego katalogu marki AVON! Diwa jest twarzą marki kosmetycznej już od kilku miesięcy. Efekty tej współpracy są zachwycające!   Justyna Steczkowska pokazała córkę na okładce katalogu AVON   Najpierw Justyna promowała perfumy AVON , teraz jest gwiazdą katalogu świątecznego, który będzie dostępny już od 3. grudnia. Na blogu mojavon.pl znalazła się jego okładka - z całą rodziną diwy. Nas najbardziej zauroczyła dwuletnia Helenka. To drugi raz, po słynnej okładce w "Gali" , kiedy piosenkarka pokazuje ją światu.    Nie możemy jednak pominąć uroczych mężczyzn - przystojnego męża Macieja oraz dorastających synów - Leona i Stasia. Steczkowska prawie w każdym wywiadzie podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Dlatego też po ciężkiej chorobie męża, zdecydowała się na trzecie dziecko .    My jesteśmy na tak!   Justyna Steczkowska z rodziną na okładce katalogu AVON   Justyna Steczkowska jest twarzą marki AVON  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner