Justin Bieber, Selena Gomez
East News

Justin Bieber ciągle dzwoni do Seleny Gomez!

Justin Bieber, Selena Gomez
East News

 

Nie jest żadną tajemnicą, że Selena Gomez bardzo źle zniosła rozstanie z Justinem Bieberem, jego zaręczyny z Hailey Baldwin, a także ślub. Gomez przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego, w którym leczyła się kilka tygodni. Ponoć obecnie jest już w lepszym stanie, nawet opuściła szpital, ale wciąż jest nieaktywna w social mediach. Mimo tego zagraniczna prasa dotarła do zaskakujących informacji, jakoby... Justin nieustannie próbował kontaktować się z Seleną!

Zobacz: Hailey Bieber skończy jak Selena Gomez?! Niepokojący wpis żony Justina!

 

Bieber chce wrócić do Seleny?

Według medialnych doniesień, Justin Bieber ciągle dzwoni do Seleny Gomez, bo martwi się o jej zdrowie. Wiadomo, że gdy tylko dowiedział się o problemach swojej byłej partnerki, był w szoku i płakał. Jego rekcja spowodowała nawet kryzys w jego małżeństwie z Hailey. 

Okazuje się, że Justin wciąż kontaktuje się z Seleną, bo naprawdę martwi się o jej zdrowie psychiczne po załamaniu, które przeszła. Ona wyszła z ośrodka i dochodzi do siebie. Bieber wciąż bardzo się nią przejmuje - zdradził jeden z amerykańskich tabloidów. 

Nie wiadomo jednak, czy Selena odbiera telefony od Justina i co o tym wszystkim sądzi Hailey. Możemy jedynie podejrzewać, że nie uśmiecha jej się życie w trójkącie z byłą... 

Przeczytaj: Justin Bieber pokłócił się z Hailey o... Selenę Gomez! Nigdy nie zgadniesz, o co poszło!

 

Polecamy: Matka Justina Biebiera napisała to o Baldwin... Nie uwierzycie, jak ją nazwała!

 

Justin Bieber ciągle dzwoni do Seleny!

Justin Bieber,
East News

Selena czuje się już lepiej

Selena Gomez
East News

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17