Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News
Ma już naprawdę dosyć
1/5
Hailey Bieber, Selena Gomez
East News/Instagram

 

Ostatnie wydarzenia z życia Seleny Gomez są wstrząsające. Wszyscy już wiedzą, że artystka po rozstaniu z Justinem Biebierem, jego zaręczynach z Hailey Baldwin, a w końcu ślubie, przeszła załamanie nerwowe. Selena nie poradziła sobie z emocjami i trafiła na oddział szpitala psychiatrycznego, gdzie spędziła kilka tygodni. I choć już z niego wyszła, to lekarze zakazali jej wszelkich aktywności w social mediach. Od tego momentu konto Seleny Gomez na Instagramie świeci pustkami. Czy los byłej Biebera podzieli jego żona, Hailey! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Justin Bieber pokłócił się z Hailey o... Selenę Gomez! Nigdy nie zgadniesz, o co poszło!

2/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Hailey Bieber dodała poruszający wpis na InstaStories, w którym poinformowała swoich fanów, co czuje, gdy zagląda na Instagram. Jej słowa są wstrząsające. Przyznała, że najlepiej się czuje, gdy nie zagląda na Instagram. 

Kiedykolwiek robię sobie od niego przerwę, czuję się znacznie lepiej i jestem szczęśliwszą osobą. Gdy tylko go włączam, dopada mnie natychmiastowy lęk i smutek, poddaję się - napisała Hailey. - Proszę nie zrozumcie mnie źle. Instagram jest niesamowitym narzędziem i wspaniałym sposobem na utrzymywanie kontaktów z innymi. Ale ma też bardzo negatywną stronę - dodała żona Biebera.

Zobacz: Matka Justina Biebiera napisała to o Baldwin... Nie uwierzycie, jak ją nazwała! 

3/5
Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez
East News

 

Hailey dodała, że ciężko jej się skupić na zdrowiu psychicznym, poczuciu własnej wartości czy codziennej radości, gdy codziennie ktoś poniża ją na Instagramie, wyśmiewa ją, krytykuje ją, jej pracę czy związek. Żona Biebera podkreśliła, że nie po to żyjemy, by być ocenianym i wyśmiewanym przez ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z naszym życiem. 

Nie pozwolę ludziom, by sprawiali, że czuję, jakbym robiła coś złego, ciesząc się swoim życiem i będąc szczęśliwa - podkreśliła Hailey. - Na tym świecie jest wystarczająco dużo nienawiści, bólu i cierpienia i ostatnią rzeczą, jaką potrzebujemy jest więcej nienawiści i podziałów - podsumowała Hailey. 

Zobacz: Mamy aż 4 dowody na to, że Hailey Bieber jest w ciąży! Czy Justin niedługo zostanie ojcem?! Oby Selena Gomez tego nie czytała! 

4/5
Hailey Baldwin

 

Wpis Hailey jest poruszający, ale mamy nadzieję, że gwiazda nie zbliża się do niebezpiecznej granicy depresji czy załamania nerwowego.

Zobacz: Wielkie zmiany u Justina Biebera i Hailey Baldwin. Dla Seleny Gomez to będzie cios w serce!

5/5
Hailey Baldwin, Justin Bieber
East News

 

Myślicie, że Hailey podzieli los Seleny? Mamy nadzieję, że nie!

Zobacz: Czy w ten sposób Hailey Baldwin chciała ogłosić, że jest w ciąży?!