Julia Wieniawa i Baron już nie ukrywają swojego związku. Młoda gwiazda serialu "Rodzinka.pl" związała się z muzykiem zespołu Afromental po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. I choć początkowo Julia i Baron zapewniali, że nic ich nie łączy, to szybko okazało się, że są parą. Teraz zakochani chętnie publikują swoje wspólne zdjęcia, a ostatnio pojawili się razem na oficjalnej imprezie po której nie szczędzili sobie czułości... Julię Wieniawę i Barona dzieli dość duża różnica wieku. Jak komentuje to aktorka?

Reklama

Julia Wieniawa szczerze o różnicy wieku w swoim związku

Julia Wieniawa w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że nie wyobraża sobie związku z mężczyzną w swoim wieku, lub młodszym. Dlaczego?

Ja jako mała dziewczynka lubiłam się kolegować ze starszymi znajomymi, bo lubiłam rozmawiać z nimi o różnych ciekawych rzeczach- zdradziła Julia. Starsi faceci mnie interesują ponieważ dużo mogę się od nich nauczyć, są doświadczeni życiowo, zawodowo.

Jak już wiemy, Julię Wieniawę i Barona dzieli 15 lat - muzyk zespołu Afromental ma 35 lat, a gwiazda "Rodzinki.pl" 20. Różnica wieku nie jest jednak dla Julii żadnym problemem. A jak nazywa swojego starszego partnera?

(...) To jest taki Piotruś Pan. Myślę, że jesteśmy na podobnym poziomie mentalnie- oceniła gwiazda.

Jesteście zaskoczeni szczerym wyznaniem Julii Wieniawy? Waszym zdaniem 15 lat różnicy w związku to dużo czy mało?

Julia Wieniawa o różnicy wieku w swoim związku.

Zobacz także

Julię i Barona dzieli 15 lat.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama