Niewątpliwie Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Choć początkowo młodzi aktorzy nie chcieli publikować w mediach społecznościowych miłosnych deklaracji, z czasem stało się jasne, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Ich relacja weszła na poważny poziom, ponieważ Julia Wieniawa postanowiła zamieszkać razem ze swoim partnerem - po raz pierwszy w życiu. Internauci mogli podziwiać wspólne zdjęcia gwiazd m.in. z wyjazdu na Zanzibar. Ostatnio jednak pojawiło się sporo plotek na temat pierwszego poważnego kryzysu w ich związku. W odpowiedzi na spekulacje Julia Wieniawa postanowiła opublikować osobisty post.

Reklama

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z łóżka i uciszyła plotki?

Internauci zauważyli, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rzadko pokazują się razem. W ostatnim czasie też przestały pojawiać się ich wspólne zdjęcia. Nie trzeba było więc długo czekać na to, by w kuluarach pojawiły się plotki, że podczas gdy młoda aktorka pochłonięta jest rozwijaniem kariery muzycznej, jej związek mierzy się z poważnym kryzysem. Warto przypomnieć, że gwiazda została też piosenkarką, choć nie wszystkim podoba się jej nowa ścieżka kariery. Fani skrytykowali występ Julii Wieniawy z gali Empiku.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski już nie rozpacza po rozstaniu? Powiedział, co myśli o Wiktorii Gąsiewskiej

Instagram @juliawieniawa

Niedawno aktorka opublikowała na InstaStories relację z łóżka. Na zdjęciu widzimy, jak Julia Wieniawa leży obok śpiącego Nikodema Rozbickiego. Obok pary odpoczywa też piesek Bowie. Wygląda na to, że gwiazda czuje się dobrze w związku. Być może chciała udowodnić, że w jej relacji z ukochanym nie dzieje się nic niedobrego. Wcześniej sugerowano, że po rozstaniu z Jessicą Mercedes między Kubą Karasiem i Julią Wieniawą niespodziewanie pojawiło się uczucie.

Instagram @juliawieniawa

Zobacz także: Marcin Bosak i Maria Dębska rozwiedli się po niespełna dwóch latach małżeństwa

Zobacz także
Reklama

Najwyraźniej jednak skończyło się na plotkach, ponieważ Kuba Karaś i Jessica Mercedes pogodzili się po ostrej kłótni w Stanach Zjednoczonych. Para wróciła już do siebie. Również grubo przesadzone są chyba także doniesienia o kryzysie w relacji Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. A może myślicie, że to cisza przed burzą? Początek tego roku nauczył nas, że wiadomości o rozstaniu mogą spaść jak grom z jasnego nieba.

Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama