Julia Wieniawa skomentowała swój związek z Alekandrem Baronem. Dwa lata po rozstaniu młoda gwiazda gorzko podsumowała relację z muzykiem z zespołu "Afromental". Julia Wieniawa w najnowszym wywiadzie odniosła się do medialnych doniesień o początkach jej znajomości z Baronem i zdradziła, dlaczego w ogóle zdecydowali się na związek. Takiego wyznania nie spodziewał się chyba nikt! Czy juror "The Voice of Poland" odpowie byłej partnerce?

Reklama

Julia Wieniawa gorzko o związku z Aleksandrem Baronem

Julia Wieniawa związała się z Aleksandrem Baronem na początku 2019 roku. Wydawało się wówczas, że po rozstaniu z Antkiem Królikowskim Julia Wieniawa odnalazła swoje szczęście u boku starszego o blisko 15 lat jurora "The Voice of Poland". Początkowo para ukrywała swój związek, ale po jakimś czasie chętnie pokazywali się razem na oficjalnych imprezach. Niestety, szczęście Julii Wieniawy i Aleksandra Barona nie trwało zbyt długo - ich związek zakończył się po zaledwie siedmiu miesiącach.

Nie żywimy do siebie urazy. Przeżyliśmy magiczny czas z Julką. Niczego nie żałuję. Szczerze jej kibicuję - Baron komentował rozstanie w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz, dwa lata po rozstaniu, Julia Wieniawa skomentowała swoją relację ze starszym o piętnaście lat muzukiem. Młoda gwiazda, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl" w rozmowie z Żurnalistą zdradziła, jak wyglądały początki związku z Baronem. Julia Wieniawa wspomina pierwszą randkę z której zdjęcia wyciekły do mediów. Okazuje się, że Aleksander Baron podejrzewał, że to Julia Wieniawa sama zamówiła paparazzi, żeby zrobili im wspólne fotki!

Poszłam z tą osobą na randkę w jakieś naprawdę ustronne miejsce, jakaś taka restauracja w ogóle, że trzeba było zejść w dół i ten kelner nam zrobił zdjęcie- wyznała Julia Wieniawa. Dosłownie pół godziny po tym, jak wyszłam z tej randki całej, już było napisane: "Wieniawa spotyka się z tym i z tym". I ja miałam takie: "O f**k". Na początku miałam: "Hahaha, wiesz tu, zobacz, o matko, hahaha". I ten typ na początku myślał, że to w ogóle ja zamówiłam sobie paparazzi, ale oczywiście to nieprawda. Wyjaśniona sytuacja i nieważne - dodała.

Zobacz także: Julia Wieniawa szczerze o związku z Nikodemem Rozbickim! "Pali się w budynku, jak się kłócimy"

To jeszcze nie koniec! Julia Wieniawa w najnowszym, wywiadzie bardzo gorzko podsumowała swój związek z Baronem. Aktorka sugeruje, że związała się z muzykiem przez to, że w mediach pojawiły się plotki o ich romanse.

(...) przez to jakoś podświadomie wydaje mi się, byłam trochę, nie wiem, czy zmuszona, ale trochę przez to oboje pomyśleliśmy, że "a może w sumie…" i byliśmy razem, ale to była pomyłka, niestety. Bardzo lubię tę osobę, ale to była krótka pomyłka - wyznała w rozmowie z Żurnalistą.

Myślicie, że Aleksander Baron skomentuje wyznanie byłej partnerki?

Reklama

Zobacz także: Antek Królikowski ożenił się, a tymczasem Julia Wieniawa... spełniła marzenie z dzieciństwa!

East News
Reklama
Reklama
Reklama