Julia Wieniawa, Iga Lis i Tycjana na spotkaniu w Warszawie Wieniawa, Lis i Tycjana na spotkaniu Wieniawa, Lis i Tycjana na spotkaniu Wieniawa, Lis i Tycjana na spotkaniu Wieniawa, Lis i Tycjana na spotkaniu
Julia Wieniawa, Iga Lis i Tycjana na spotkaniu w Warszawie
1/6
Julia Wieniawa, Iga Lis i Tycjana na spotkaniu w Warszawie

Czy to przyszłość polskiego show-biznesu? Julia Wieniawa, Iga Lis oraz Tycjana spotkały się w jednej z warszawskich knajp! Nastolatki, które robią furorę w sieci, bardzo się przyjaźnią i często spotykają razem. Podczas wspólnego wyjścia oczywiście nie zabrakło wspólnych selfie. Panie nie rozstawały się ze swoimi telefonami, ale to znak czasów ;) 

Zobacz: Małgorzata Ostrowska-Królikowska zachwycona Wieniawą. Porównuje ją do jednej z największych polskich gwiazd!

Która z nich zrobi największą karierę? Wszystkim, którzy nie znają jeszcze Tycjany, o której wspominamy pierwszy raz, polecamy zajrzeć na kolejne strony naszej galerii, gdzie wyjaśnimy, kim jest przyjaciółka córki Kingi Rusin oraz dziewczyny Antka Królikowskiego.

Zobacz: Włochate buty? Jesteśmy na tak! Kto wygląda w nich lepiej – Marina czy Julia Wieniawa? POJEDYNEK

2/6
Wieniawa, Lis i Tycjana na spotkaniu

Tycjana Acquasanta to znana modelka oraz... didżejka! Wraz z Natalią Kusiak i Olą Chojnacką założyły grupę Princess Rap, która gra na największych warszawskich imprezach:

Najfajniejsze jest to, jak ludzie się bawią, kiedy zagadują i chwalą albo kiedy słyszymy, że chodzą tam, gdzie gramy. Niedawno poznałyśmy dziewczyny, które przyjechały dla nas specjalnie z Poznania. Tak przynajmniej nam powiedziały – mówiła Tycjana w rozmowie z natemat.pl
 

3/6
Wieniawa, Lis i Tycjana na spotkaniu

Czyżby dziewczyny było nieco znudzone? :) A może po prostu zmęczone?

 

Zobacz: Prześwitujące ubrania - stylizacje

 

Więcej: Iga Lis w bikini! HOT or NOT?

4/6
Wieniawa, Lis i Tycjana na spotkaniu

Która z nich ubiera się najlepiej? Julia, Iga czy Tycjana? 

5/6
Wieniawa, Lis i Tycjana na spotkaniu
6/6
Wieniawa, Lis i Tycjana na spotkaniu
Więcej na temat Iga Lis Julia Wieniawa