Od pewnego czasu pojawiały się plotki, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już parą. Aktorzy jednak nie komentowali tych doniesień, aż do dziś. Jak się okazało, spekulacje okazały się prawdziwe. Na Instagramach byłej już pary pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki potwierdzają swoje rozstanie. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już razem

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki byli ze sobą przez dwa lata. Oficjalnie potwierdzili swój związek w listopadzie 2020 roku. Z każdym kolejnym miesiącem coraz śmielej pokazywali wspólne fotki w mediach społecznościowych, dużo razem podróżowali i od czasu do czasu pojawiali się na imprezach branżowych.

Ostatnio jednak dało się zauważyć znacznie mniejszą ich wspólną aktywność. Nic więc dziwnego, że pojawiły się plotki o rozpadzie ich związku! Ostatnio oliwy do ognia w tej sprawie dolało pytanie redaktora jednego z portali plotkarskich, który to zapytał Julię Wieniawę wprost, czy to prawda, że ona i Nikodem Rozbicki nie są już parą. Aktorka sprytnie wymigała się i nie udzieliła odpowiedzi na to pytanie. Po tym wydarzeniu, plotki zaczęły narastać.

Instagram

Zobacz także: Julia Wianiawa w seksownej mini na gali Kobieta Roku Glamour. Gwiazda zachwyciła!

Teraz jednak wszystko jest już jasne - Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki naprawdę się rozstali! Oświadczenie w tej sprawie pojawiło się na Instagramach byłej już pary. Julia i Nikodem zaznaczyli, że choć ich związek się zakończył, to jednak nie zamierzają ucinać ze sobą kontaktu.

Zobacz także

- Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź.
Pozdro z Londynu! ❤️ - czytamy w krótkim oświadczeniu.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa gorzko komentuje ćwierćfinał: "Znów nie wygrał taniec"

Fani nie ukrywają, że choć bardzo zasmuciła ich ta informacja, to jednak doceniają, że rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego odbyło się z taką klasą.

- Smutne ???? ???? ale ważne żeby rozstać się z klasą i w dobroci serca ????

- Zakończenie w dobrym stylu.????

- Kochamy Was Julka, Niko ❤ Dajecie dobry przykład na to, że rozstanie nie oznacza stanowczy koniec znajomości. Kibicowałam Wam w związku, teraz kibicuję Waszej przyjaźni. Przed Wami nadal jeszcze dużo pięknych chwil. Nieważne czy razem czy osobno. ❤❤ - piszą fani.

Reklama

My również życzymy Julii i Nikodemowi wszystkiego dobrego, już na osobnych, życiowych ścieżkach.

Instagram @juliawieniawa
Reklama
Reklama
Reklama