Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w ostatnim czasie nie pokazują się wspólnie na Instagramie. Fani zastanawiają się, czy para nadal jest razem. Zakochani mają bowiem na swoim koncie już jedno głośne rozstanie z listopada 2022 roku. Pole do domysłów, podsyca fakt, że para postanowiła spędzić majówkę osobno!

Reklama

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki osobno spędzają majówkę

W trakcie długiego weekendu majowego polscy celebryci tłumnie ruszyli na majówki, czym chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Nie inaczej jest w przypadku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Aktorka już drugi dzień relacjonuje na Instagramie, jak spędza ten wyjątkowy czas z przyjaciółmi i na próżno szukać na Istastory jej chłopaka Nikodema Rozbickiego. Również Nikodem podzielił się z obserwatorami, jak spędza majówkę i okazało się, że na odpoczynek wybrał Warszawę! Czy zakochani są jeszcze razem?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
Instagram / juliawieniawa

Julia Wieniawa opublikowała serię InstaStories z wyjazdu, gdzie śpiewa i wygłupia się z przyjaciółmi. Aktorce towarzyszy m.in. muzyk Jeremi Sikorski. Widać, że Wieniawa dobrze się bawi w tym towarzystwie i chętnie publikuje szczegółowo relację. Nikodem Rozbicki spędza czas w Warszawie. Aktor opublikował relację, jak jeździ samochodem po pustych ulicach stolicy i słucha muzyki.

Julia Wieniawa i Jeremi Sikorski
Instagram/jeremisikorski

Na początku stycznia para wybrała się na wspólne wakacje do w Los Angeles, po których Wieniawa wróciła sama do Polski. Jak wówczas tłumaczyła, wróciła sama z wakacji, bo Nikodem podjął się kursu aktorskiego, żeby podszlifować swoje umiejętności.

Mój Nikodem został tam na dłużej. Teraz na trzy miesiące, potem może wróci na film i znowu wróci do LA, ponieważ podjął się kursu aktorskiego. Właściwie to takie ichniejsze studia aktorskie Lee Strasberga.
- mówiła aktorka w rozmowie z Party.pl.

Myślicie, że para nadal jest razem i to chwilowe rozstanie się na okres majówki?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie. Wydała oświadczenie

Instagram @juliawieniawa
Instagram @juliawieniawa Instagram @juliawieniawa
Reklama
Reklama
Reklama