Julia Wieniawa w bikini na Wyspach Zielonego Przylądka Baron na Wyspach Zielonego Przylądka Julia Wieniawa i Baron na Wyspach Zielonego Przylądka Julia Wieniawa w bikini na Wyspach Zielonego Przylądka - kontrowersyjne zdjęcie pupy
Julia Wieniawa w bikini na Wyspach Zielonego Przylądka
Instagram

Julia Wieniawa to potrafi... Jeden wpis na Instagramie i dwie burze wywołane! Jedna z powodu wzbudzającej skrajne emocje fotki z odważnie odsłoniętą pupą na plaży. Ale wystarczyło kilka godzin i okazało się, że kontrowersji wokół jej fotek jest więcej! Kolejną internetową sensację wywołał znany polski muzyk, który wrzucił... A zresztą sami zobaczcie w naszej galerii.

1/4
Julia Wieniawa w bikini na Wyspach Zielonego Przylądka
Instagram

Julia poinformowała instagramowych obserwujących, że spędza czas na Boa Vista. To piękna wyspa należącą do Wysp Zielonego Przylądka. Jak informuje Wikipedia, wyspa znana jest z żółwi morskich i tradycyjnej muzyki, jak również z ultramaratonów oraz piaszczystych plaż. Julia rzeczywiście spędza czas na pięknej plaży, ale mamy wrażenie, że nie w towarzystwie ultramaratończyków, a tym bardziej żółwi. Skąd taki wniosek?

2/4
Baron na Wyspach Zielonego Przylądka
Mat. prasowe

Ano zobaczyliśmy zdjęcie na profilu znanego polskiego muzyka - Barona z Afromental. Gitarzysta i juror "The Voice of Poland" również poinformował, że jest na tej samej wyspie. Co więcej wrzucił fotkę, z której wynika, że siedzi dokładnie w tym samym miejscu, co Julia!

 

3/4
Julia Wieniawa i Baron na Wyspach Zielonego Przylądka
Instagram

Tak to wygląda po zestawieniu fotek. Chyba ciężko będzie powiedzieć, że byli w zupełnie innych miejscach... Szczególnie, że zestawiano ich już ostatnio razem - media pisały, że widziano ich razem w restauracji. A pytany o to muzyk tłumaczył:

Lubimy się i będziemy pracować nad wspólnymi rzeczami - powiedział zmieszany muzyk portalowi przeambitni.pl.

Czyżby więc pracowali razem na pięknej plaży na Wyspach Zielonego Przylądka? 

Zobacz także: Baron zdradził, co go łączy z Wieniawą. To coś więcej niż przyjaźń?!

4/4
Julia Wieniawa w bikini na Wyspach Zielonego Przylądka - kontrowersyjne zdjęcie pupy
Instagram

To świetne miejsce np. na teledysk...

Tak, czy inaczej, to musiała być praca w miłej atmosferze.

Więcej na temat Julia Wieniawa