Julia Wieniawa bikini
Instagram

Julia Wieniawa po wielu miesiącach pracy na planie wybrała się w końcu na wakacje. Wybór gwiazdy padł na Wyspy Zielonego Przylądka, skąd udostępnia fotorelację z wyprawy. Seksowne zdjęcia aktorki w bikini możemy oglądać na Instagramie. Już na początku wakacji ostrzegała swoich fanów, że teraz planuje leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć. Widać, że udaje jej się zrealizować to postanowienie. Jednak już na początku wakacji pojawiły się kontrowersje wokół jednego ze zdjęć! Internauci stwierdzili, że jest zbyt odważne!

Dlaczego zdjęcie Julii Wieniawy wywołało taką burzę?

Na jednym ze zdjęć Julia Wieniawa pozuje w różowym bikini. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie tył kostiumu, który dosyć odważnie odsłania pośladki gwiazdy. Dodatkowo znajduje się na nim napis „Love to be wet". Pod zdjęciem pojawiło się tysiące komentarzy, niektóre z nich komplementowały wdzięki aktorki w dwuznaczny sposób, inni podkreślają, że zdjęcie jest zbyt wulgarne:

Ten dół od tego stroju wyglada taaaaak zle ... a szkoda, bo ciało masz super :/

Co za chory świat. Dlaczego młoda ładna dziewczyna musi pokazywać pupę w necie.. sam talent nie wystarczy?

Po co ci majtki jak widać cały tylek?🤔

Sądzicie, że gwiazda przesadziła umieszczając takie zdjęcie? Z pewnością spodziewała się, że wywoła niemałe kontrowersje!

 

A wszystko przez te zdjęcia!

Julia Wieniawa bikini
Instagram

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Zobacz takżeOpaski to najmodniejszy dodatek tego sezonu. Sprawdź, gdzie je kupisz!

Więcej na temat Julia Wieniawa