Julia Pietrucha z siostrą
Facebook

Julia Pietrucha pokazała piękną siostrę. Która ładniejsza?

Julia Pietrucha z siostrą
Facebook

Julia Pietrucha ogromną popularność zdobyła dzięki tytułowej roli w serialu "Blondynka". Tej jesieni będziemy mogli śledzić dalsze losy przebojowej pani weterynarz. Zobacz: Wraca hitowy serial TVP z Pietruchą. Mamy zdjęcia z planu

Aktorka jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych. Serialowa gwiazda dzieli się ze swoimi fanami przeżyciami z dalekich podróży, które odbywa ze swoim narzeczonym czy pokazuje jak aktywnie spędza wolny czas. Wczoraj na Facebooku Julia pochwaliła się swoją siostrą.

Obie wspólnie wybrały się na wielką galę "1000 Razy M Jak Miłość". Gabriela Pietrucha ma 20 lat i tak samo, jak jej siostra próbuje swoich sił w aktorstwie. Dziewczyna ma już za sobą kilka epizodycznych ról w popularnych serialach ("Plebania", "Ojciec Mateusz") czy występów w reklamach.

Julia i Gabriela są bardzo podobne do siebie. Mają to samo spojrzenie, identyczny nos. Która z sióstr waszym zdaniem jest ładniejsza?

Tak Pietrucha spędzała majówkę w Japonii [FOTO]

Gwiazdy na gali "M Jak Miłość":

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33