Aleksandra Woźniak z córkami
East News

Córki Aleksandry Woźniak to już nastolatki! Jedna z nich podbija internet i jest kopią swojej mamy

Aleksandra Woźniak z córkami
East News

Aleksandra Woźniak do dziś zapadła widzom w pamięci jako piękna funkcjonariuszka Kasia z "13. posterunku". Choć aktorka zagrała w wielu produkcjach, zawsze powtarzała, że to macierzyństwo jest rolą jej życia. Gwiazda, która w 2004 roku urodziła bliźniaczki, Julię i Anię, w 2020 roku przekazała, że na dobre żegna się ze srebrnym ekranem oraz karierą aktorską i otwiera swój własny gabinet psychologiczny. Jak się okazuje, gwiazda Polsatu ona ogromne powody do dumy, ponieważ jej córki postanowiły zrobić karierę w internecie. Co więcej, jedna z nich może pochwalić się naprawdę pokaźnym gronem fanów! Dziewczynki, które towarzyszyły swojej mamie podczas premier, dziś mają już 16 lat i zmieniły się nie do poznania. Jak dziś wyglądają? Ania jest szczególnie podobna do Aleksandry Woźniak z czasów komediowego serialu.

Zobacz także: Gwiazda "13 posterunku" już po trzecim ślubie. Wzięła go w tajemnicy

Jak wyglądają córki Aleksandry Woźniak? Ania i Julia mają już 16 lat

Dla mnie zawsze najważniejsza była rodzina. Odkąd zostałam mamą, macierzyństwo stało się rolą mojego życia, którą traktuję priorytetowo. Mogę mniej grać i mieć mniej pieniędzy, ale nigdy nie zaniedbuję swoich córek. Miały mnie zawsze bardzo dużo, byłam w każdej ważnej chwili w ich życiu

Mówiła w rozmowie z portalem aleseriale.pl Aleksandra Woźniak. Jak widać 16-latki bardzo cenią sobie bliskie relacje z mamą, a rok temu, w dniu jej urodzin w mediach społecznościowych Ani pojawił się wyjątkowy post. Co więcej, to właśnie Ania może pochwalić się sporym gronem fanów. Nastolatka jest znaną TikTokerką, której filmiki w popularnej aplikacji śledzi ponad 90 tysięcy osób! Siostry w swoich mediach społecznościowych dzielą się z obserwatorami nietuzinkowymi makijażami i odważnymi stylizacjami i choć są bliźniaczkami, to Ania, szczególnie kiedy miała blond włosy, jest wierną kopią swojej mamy! W tej fryzurze wygląda niczym Aleksandra Woźniak w roli Kasi w "13 posterunku"!

Julia równie chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie zachwyca młodych obserwatorów swoim stylem. 

Aleksandra Woźniak dokładnie dziś obchodzi swoje 46 urodziny. Myślicie, że córki przygotowały dla niej niespodziankę?

 

 

Więcej na temat Aleksandra Woźniak
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47