Party Stories
Ola Kwaśniewska w okularach
Newsy

Ola Kwaśniewska pokazała zaskakujące wideo z mamą! Tak szalonej pierwszej damy jeszcze nie widzieliście! WIDEO

Już nigdy nie spojrzycie na nią tak samo! ;)

Jolanta Kwaśniewska tańczy na weselu! W miniony weekend rodzina Kwaśniewskich bawiła się na weselu, które odbyło się w pięknej scenerii. Ola Kwaśniewska zamieściła zdjęcie i filmik z tego wydarzenia na swoim Instagramie. Nie da się ukryć, że zabawa była przednia!

W dodatku córka prezydenckiej pary pokazała takie oblicze Jolanty Kwaśniewskiej jakiego nie znamy! Warto zauważyć, że ślubie i weselu była fantastyczna oprawa muzyczna, która umilała gościom czas. Wydawać by się mogło, że Ola Kwaśniewska nagrała zwyczajne wideo z dobrą muzyką, aż tu nagle z rogi wyskakuje szalona pierwsza dama! W idealnej fryzurze i makijażu, a w dodatku w pięknej sukience. Fani są zachwyceni, bo od takiej strony nie znali żony Aleksandra Kwaśniewskiego:

Pani Jola cudowna jak zawsze:)

 

Mistrzyni drugiego planu ;)


Klasa na luzie! Możliwe chyba tylko w wydaniu Pani Jolanty…


Pani Jolanta najlepsza! Brawo Ona :* ♡Totalny luz…


Czarująca, przeurocza p. Jolanta... 😍❤️


Najlepsza z klasą Pierwsza Dama jaką mieliśmy ☺

Zobaczcie koniecznie wideo!

 

Zobacz: Ola Kwaśniewska pochwaliła się nową fryzurą. Widzicie różnicę?

 

Jolanta Kwaśniewska jakiej nie znacie!

 

#aboutlastnight #videobombinglevelpro 😄👍💃 #kimborskis

Film zamieszczony przez użytkownika Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na ślubie.

Ola Kwaśniewska w okularach

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Viva!, okładka
Viva! Dodatek Specjalny, który ukaże się w dniu 15 kwietnia 2010r.
Newsy
Katyń 2010 - katastrofa, która wstrząsnęła światem
Już w sprzedaży nowy numer magazynu Viva! ze specjalnym dodatkiem - Katyń 2010. Katastrofa, która wstrząsnęła światem

Ostania podróż  7.23 rano naszego czasu. Tu-154 z Lechem Kaczyńskim i jego małżonką Marią Kaczyńską startuje z lotniska w Warszawie. Cel: Katyń. To ma być kolejna wizyta prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w miejscu tak ważnym dla każdego Polaka. Po godzinie i 33 minutach lotu następuje katastrofa. „MYŚLAŁAM, ŻE TO, CO SŁYSZĘ, TYLKO MI SIĘ ŚNI. ALE PRZECIEŻ NIE ŚNIŁAM. ZGINĘŁA PARA PREZYDENCKA, KWIAT POLSKIEJ POLITYKI. LECIELI POMODLIĆ SIĘ ZA POMORDOWANYCH W KATYNIU, NIE ZDĄŻYLI. TERAZ MY BĘDZIEMY MODLIĆ SIĘ ZA NICH”. Monika Olejnik dziennikarka „NIE WYOBRAŻAM SOBIE, CO PRZEŻYWA JADWIGA KACZYŃSKA, KTÓRA BĘDZIE MUSIAŁA POCHOWAĆ SYNA I SYNOWĄ. NIC JUŻ NIE BĘDZIE TAK JAK PRZEDTEM”. Jolanta Kwaśniewska była pierwsza dama Wspomnienia Jolanty Kwaśniewskiej, Moniki Olejnik, Tadeusza Mazowieckiego, Lecha Wałęsy, Piotra Kraśko w dodatku specjalnym magazynu Viva!. W koskach 15 kwietnia 2010 r.

Jolanta Kwaśniewska zdradza co poszło nie tak na weselu córki
Newsy
Kwaśniewska żali się na ślub córki: Ludzie przyszli bez zaproszenia
Na co jeszcze skarży się była Pierwsza Dama?

Jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie był bezdyskusyjnie ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha . Mówili o nim wszyscy, każda gazeta poświęciła więcej lub mniej miejsca na relację, a programy o gwiazdach huczały od plotek. Nie powinno więc być zaskoczeniem, że Jolanta Kwaśniewska w rozmowie z "Vivą!" opowiedziała jak ona sama wspomina całą uroczystość. - Ślub był magiczny, wszystko było niezwykłe, chociaż nie przewidywaliśmy tego amoku medialnego . To była wzruszająca uroczystość, wielkie i w większości życzliwe zainteresowanie, dziesiątki osób weszło do kościoła bez zaproszenia . Była Pierwsza Dama przy okazji zdradziła, co poszło nie tak: - W tym ogromnym hałasie Oleńska ledwo co słyszała piosenkę Stinga , przy której miała iść z mężem do ołtarza. A nasi przyjaciele musieli trzymać drzwi, żeby ich tłum nie wyważył . O wspominkach z dzieciństwa i świątecznych planach Jolanty Kwaśniewskiej przeczytasz na łamach nowego numeru magazynu "Viva!". Już w sprzedaży. Przypomnijmy, jak wyglądał "ślub roku" Kwaśniewskiej i jak prezentowała się na uroczystości Jolanta Kwaśniewska:

Jolanta Kwaśniewska jest zachycona Kubą Badachem
Newsy
Jolanta Kwaśniewska o zięciu: Jest do schrupania
Była Pierwsza Dama jest zachwycona Kubą Badachem.

W świątecznym numerze magazynu "Viva!" znalazł się szczery wywiad z Jolantą Kwaśniewską , w którym to była Pierwsza Dama zdradza kilka rodzinnych sekretów, a także po raz pierwszy wypowiada się na temat ślubu swojej córki z Kubą Badachem . Prezydentowa jest zachwycona zięciem i uważa, że Aleksandra nie mogła trafić na lepszego męża. - Rodzina nam się tak pięknie zdublowała. Oboje z mężem cieszymy się, że Ola wybrała sobie takiego fajnego męża. (...) Fajnie być teściową chłopaka, którego się akceptuje i lubi się całą jego rodzinę - powiedziała Jolanta Kwaśniewska, po czym dodała iż podziela zdanie swoich przyjaciółek, które pojawiły się na ślubie Oli, że "Kuba jest taki do schrupania" . Mamy nadzieję, że Badach tak samo pozytywnie odbiera Jolantę Kwaśniewską. Ponoć dobra teściowa to prawdziwy skarb. Zobacz: Kwaśniewska żali się na ślub córki: Ludzie przyszli bez zaproszenia Ślubna sesja Aleksandry i Kuby z magazynu "Viva!":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner